Keresés a mellékletben
Plusz 100 milliárd eurót költ Németország hadserege fejlesztésére idén
Olaf Scholz kancellár bejelentette, hogy Németország szakít korábbi politikájával és 2022-től a NATO-előírásnak megfelelően GDP-je legalább 2 százalékát a haderejére fordítja.


