A videóbíró mentette meg a vereségtől az Evertont a városi rangadón
2-2-es döntetlenre végződött az Everton–Liverpool rangadó, Szalah a 100. gólját szerezte a Liverpoolban.
WTCR: Tassi a legjobb magyar a Hungaroringen
Michelisz csak a 16. lett a nézők nélküli időmérőn, Boldizs Bence élete legjobbjával előzte a címvédőt, később egy büntetés miatt megörökölte a fordított rajtrácsos futam első rajthelyét.
Zárt kapus lehet a Portugál Nagydíj
A portugál járványügyi hatóság legalábbis ezt fontolgatja, pedig a versenyhétvégére már augusztusig elfogyott körülbelül 28 ezer jegy.
Babos Tímea elbúcsúzott az edzőjétől
A posztja szerint barátok maradnak Michael Joyce-szal, de külön utakon folytatják a teniszben.
Giro: tovább növelte előnyét a versenyt vezető 22 éves portugál bringás
Az olasz körverseny 13. szakaszát Diego Ulissi nyerte a rózsaszín trikós Joao Almeida előtt.
Duna-parti Alcatraz? Ugyan, legalább versenyezhetünk
November 21-ig Budapesten versenyeznek a világ legjobb úszói, a holland olimpiai bajnok Kromowidjojo felkészült a bezártságra, mert végre versenyezhet.
Színesben is láthatjuk az évszázad mérkőzésének góljait
A legendás 6:3-as magyar–angol évfordulójára digitalizálják a teljes meccset, a gólokat pedig kiszínezik.
Káosz a Nemzetközi Súlyemelő Szövetségben: két nap alatt két ideiglenes elnököt választottak
Aján Tamás lemondás óta már a harmadik vezetőt nevezték ki a IWF-nél.
Az ötszörös világbajnok Pellegrini is koronavírus-fertőzés miatt hagyja ki a budapesti úszóligát
Az úszónő edzés közben lett rosszul, majd egy teszt igazolta betegségét.
A forduló gólja helyett a forduló védése lett a Szeged akciója után
A világbajnok Canellas nagyszerűen kapta vissza a labdát, a Porto kapusa azonban úszott a levegőben.