Sport

RSS

Giro: új pezsgőnyitási protokollt vezettek be a szemenlövős baleset után

Tanulva Girmay balesetéből szerdán már előre felbontották a győztes bringásoknak a pezsgőt, csak rázni kell.

Tizenegyesekkel nyerte meg az Európa-ligát a Frankfurt

A Rangersnek volt az utolsó nagy helyzete a hosszabbításban, Ramsey hibázott a büntetőpárbajban.

Veresége ellenére is a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe jutott a veszprémi kézicsapat

A negyeddöntő visszavágóján két góllal nyert a dán Aalborg, de a magyar klub hétgólos előnnyel indult.

A Forma–1-ben nem pótolják mással a háború miatt törölt Orosz Nagydíjat

Hiába volt pályázó Szocsi helyére, úgy döntöttek, elég lesz 22 futam idén is.

Az idei Giro első olasz győztese pezsgőbontásban sem hibázott

Az olasz bringás körverseny 11. etapját félelmetesen gyorsan nyomták le, majd Dainese félelmetesen nagy sprinttel nyert.

Bemutatták a hazai vizes vb érmeit, 31 milliárd forintba kerül a rendezés

Németországban készülnek, egy hónap múlva már osztanak belőlük a Duna Arénában.

Bejött a poén a sztárbringásnak, köszönetet mondott a magyaroknak a róla elnevezett falusi buszmegállóért

A Zámolyon megállót kapó Mark Cavendish videóüzenetben méltatta a Giro d'Italia magyar szurkolóit.

Feladta a Girót a keddi szakaszgyőztes, aki pezsgősdugóval szemen lőtte magát

Az eritreai Biniam Girmay történelmet írt, ő az első fekete-afrikai bringás, aki valaha szakaszt nyert egy háromhetes körversenyen.

Van még visszaút a gödörből az F1-világbajnok Mercedes számára?

Öt futam után sincs valódi megoldásuk a 2022-es versenyautójukat hátráltató jelenségre, amit a mezőny többsége már több-kevesebb sikerrel, de megzabolázott. Mitől esett vissza a Mercedes 2022-re? Érkezhet megoldás, és ha igen, mikor? Miért nem másolják a láthatóan jól működő Ferrarit vagy Red Bullt inkább? Ezekre keressük a választ.

Szemen lőtte magát pezsgősdugóval a Giro friss szakaszgyőztese, veszélybe került a versenye

Biniam Girmay a dobogón ünnepelt, amikor belenézett a kirepülő dugóba. A bringást kórházba is bevitték kivizsgálásra.

Nem hiába dolgozott Peák Barna, csapattársa óriási sprinttel nyert szakaszt a Girón

Girmay nyerte az olasz kör 10. szakaszát, ahol már a célvonal előtt gratulált neki legnagyobb ellenfele. Peák az etap elején vezette az üldözést.

17 évesen coming outolt Jake Daniels, 1990 után ő a második nyíltan meleg brit férfi focista

Justin Fashanu volt az első profi játékos a briteknél, aki még aktív korában vállalta fel homoszexualitását.

Simicskó István lett az öttusaszövetség elnöke

Simicskó István az új elnök Darwint idézte. Mint kiemelte, nem a legerősebbek, nem a legokosabbak élik túl a változásokat, hanem azok, akik fogékonyak ezekre és alkalmazkodni tudnak. Alighanem a „lóügyre” is utalt ezzel.

Magyar sikerek a szkander-Európa-bajnokságon: három arany, két ezüst, egy bronz

Az első magyar világbajnok szkanderező, Kőváriné Ivánfi Brigitta két aranyérmet is szerzett.

Suhajda Szilárd megmászta a Lhocét, a világ negyedik legmagasabb hegyét

A magyar mászó pótlólagos oxigén és teherhordók nélkül jutott fel a 8516 méteres csúcsra. Korábban ez csak Erőss Zsoltnak és Gál Lászlónak sikerült.

A legkeményebb bringás, aki törött kulcscsonttal és karral tekerte végig a Girót, és második lett

Fiorenzo Magni az olasz kerékpársport aranykorának egyik legnagyobb és legellentmondásosabb alakja.

A Honvéd kiharcolta a bentmaradást, a Kisvárda ezüstérmes lett az NB I.-ben

A Puskás Akadémiának maradt a bronzérem, miután az első 14 percben két gólt kaptak Puskás egykori csapatától.

Csupán centik döntöttek a Giro egyik lebrutálisabb hegyi szakaszán

Az ausztrál Jai Hindley nyert a félelmetes Blockhauson, hatalmas sprintben előzte meg a végső győzelemre is esélyes Romain Bardet-t és Richard Carapazt. Valter Attila 48. helyen futott be a 9. szakaszon, ahol két hegyet kellett megmászniuk a bringásoknak.

Drámai befutót hozott a Kékestető, az utolsó métereken vitte el a szakaszt egy olasz bringás a magyar körön

A zárószakaszt a jól időzítő Antonio Tiberi nyerte, de a másodikként befutót Eddie Dunbar lett a Tour de Hongrie összetett győztese. A Mátrát ezúttal is ellepték a szurkoló amatőr bringások.

Bognár György Paksról visszatér az MTK-hoz

Állítólag két Bognár is érkezik az MTK-hoz Paksról, apa és fia. A szurkolók aligha elégedetlenek, május 15-én reggel, a bajnokság végjátékában a Paks 75 gólnál tart, az MTK 25-nél. A gólgazdag foci igencsak ráférne a fővárosiakra.

Gazdag Dániel ismét pontot érő gólt lőtt az észak-amerikai profik között

Az amerikai MLS-ligában játszó többi hazai futballistának már nem ment ilyen jól, Schön Szabolcs játéklehetőséget sem kap újabban.

Djoković ezredik meccsét nyerte, döntős a római tenisztornán

A tenisz történetében ő az ötödik, akinek sikerült.

A Liverpool tizenegyesekkel nyerte az FA-kupát

A Chelsea-t verték, megvan Klopp második kupája idén, két hét múlva a BL-ben a harmadik is összejöhet.

Borzalmas balesetük után először Magyarországon küzdött fej fej mellett két sztárbringás az első helyért

Dylan Groenewegen nyert a Tour de Hongrie kazincbarcikai szakaszán. A már két szakaszt nyerő Jakobsent sprintelte le, akit két éve életveszélyes balesetbe sodort.

Giro: a szökéskirály nyerte a nápolyi üldözőversenyt, Fetter Erik 15. lett

A belga Thomas De Gendt tíz év után nyert ismét szakaszt az olasz körversenyen.

Orbán egyenlített, a Lipcse mehet a BL-be, osztályozóra kényszerült a Hertha

Szoboszlai beadása után volt eredményes a magyar védő.

Van mutató, amely alapján az El-rájátszás, de akár az El-döntő is elérhetőnek tűnik a Fradinak

A magyar bajnok keretét és anyagi lehetőségeit nézve abszolút beleillenek ha nem is a Bajnokok Ligája, de legalább az Európa-liga csoportkörét túlélő csapatok sorába.

Melegítésnél egy ősrégi kempingbiciklit is kipróbáltak a profik, újra szédítő sprint döntött a magyar körön

Fabio Jakobsen második szakaszát nyerte a Tour de Hongrie-n. A második helyezett izomember, nagyobb méretű mezre vágyott. Azt meg is kaphatta Nyíregyházán.

Valter Attila 15. lett a Giro nehéz hegyi szakaszán

Az olasz körverseny 7. szakaszán több mint 4800 méternyi szintkülönbséget küzdöttek le a bringások.

Szobrot kapott Agüero a Manchester Citytől, kis képzelőerővel felismerhető az arca

10 éve az argentin lőtte az angol bajnoki címet jelentő gólt.