RSS

Szoboszlai góljával jutott a Német Kupa nyolcaddöntőjébe a Leipzig

A kapus lábai között gurította a labdát a hálóba a magyar focista.

Közel félmilliárd forintért kelt el Michael Jordan egyik régi kosárcipője

Ez a legdrágábban eladott, meccsen használt sportcipő, amit valaha elárvereztek.

Napi két maraton sem elég a célba éréshez a leghosszabb futóversenyen

A világ leghosszabb, 3100 mérföldes futóversenyét 52 nap alatt kell teljesíteni.

A Real Madrid nyerte az El Clásicót, a szurkolók a meccs után megtámadták a Barca edzőjének kocsiját

A spanyol bajnokságban emellett egy gólzáporos meccsen meglőtték a forduló gólját, a Real Sociedad pedig ugyan döntetlent játszott, de továbbra is vezeti a tabellát.

Verstappen hatalmas Hamilton-hajrát vert vissza, 12 pontra ugrott az előnye

Öt futammal a szezon vége előtt növelni tudta előnyét a Red Bull holland pilótája, aki az utolsó körökben óriási nyomás alatt volt az Amerikai Nagydíjon. Hamilton a spanyoloknál győztes taktikával próbálkozott, ezúttal sikertelenül.

Annyi gólt rúgtak a Roma–Napolin, ahány edző nem kapott piros lapot a meccsen

Jól sejtik, 0-0 lett a végeredmény. Mourinho a 81. percben kapta meg a második sárgáját, Spallettinek pedig röhejes módon a lefújás után mutatta fel a pirosat a játékvezető.

Az utolsó pillanatban fordított a Honvéd ellen az emberhátrányban focizó Mezőkövesd az NB I.-ben

Őrületes izgalmak után győztek 3-2-re, pedig több mint 70 percig tíz emberrel játszottak. A Puskás Akadémia simán verte a DVSC-t, a Fradi ikszelt az MTK-val.

Szalah mesterhármast lőtt, saját pályáján semmisítette meg a Manchester Unitedet a Liverpool

A túloldalon csak egy Ronaldo-lesgólra futotta, 5-0 lett a vége. A Leicester a Brentfordot verte, a Tottenham kikapott az eddig remeklő West Hamtől, az angol bajnokságban.

Babos Tímea feladta a döntőt a hamburgi tenisztornán

Csípősérülése után július óta először versenyzett.

A pénzen nem múlik, de látszik-e fény az alagút végén?

Hiába a betonba fektetett hatalmas összegek, ha a szakmai oldal fejlesztése továbbra sem kap támogatást és figyelmet, akkor hívhatják bárhogy a magyar szövetségi kapitányt. Az akadémiák teljesítménye pocsék, az NB I.-ben rengeteg a légiós, az U21-es válogatott idén csak San Marinót tudta legyőzni.

Megdőlt a világcsúcs női félmaratonban

A tokiói olimpián bronzérmes etióp atléta, Letesenbet Gidey most Valenciában győzött 1:02:51 órás idővel.

Az egyetlen játékos, aki NFL-meccsen halt meg, nem a kemény játék áldozata lett

Hanem az orvosi mulasztásé. Ötven éve történt a sportág egyik legnagyobb tragédiája. Chuck Hughes máig az egyetlen ember, aki NFL-pályán, meccs közben vesztette életét.

Három extra lépéssel lezárható a parti, mesteri szinten van, aki három perc alatt megoldja

A sarokba szorított sötét királyt nem könnyű megadásra késztetni.

Verstappen hét év után megszakította a Mercedes amerikai sorozatát, övé az időmérő

A vb-pontversenyben második Hamilton közvetlenül a riválisa mellől rajtolhat majd vasárnap. Verstappen a legutóbbi 11 futamból 8-adszor kezdhet az élről.

Becserélése után egyetlen perccel gólt rúgott Szoboszlai Dominik a Bundesligában

Sőt, a hajrában még egy gólpasszt is kiosztott a magyar középpályás, az RB Leipzig 4-1-re nyert a Fürth ellen.

Lelőtték Ecuadorban a férfi 200 méteres síkfutás vb-bronzérmesét

Az eddigi információk szerint Alex Quinonezt Guayaquilben lőtték le ismeretlenek pénteken este.

Vajda Attila: Többet jelent nekem a vb-győzelmem, mint az olimpiai aranyérmem

A szegedi születésű kenus hazai pályán nyert 2011-ben, név szerint nevezte el a bójákat, az utolsót Zsuzsinak.

Hat magyar aranyérem született az idei kick-box világbajnokságon

A jesolói vb zárónapját szombaton tartják, a magyarok még két csapatversenyben szerezhetnek érmet.

73 millió forinttal tartozik Vácnak a helyi fociklub, a tervezett akadémiából még semmi sem valósult meg

Emiatt az egyik városi műfüves pálya felújítása nem tud időben elkezdődni.

A Mészáros Lőrinc vejéhez köthető cég 36 millióval szállna be a Haladás futballcsapatába

A tőkeemeléssel új többségi tulajdonosa lehet a szombathelyi csapatnak, az ehhez szükséges pénzt a Homlok Zsolt érdekeltségébe tartozó Vasútvill Kft. adná.

0-2-ről fordított a Manchester United a BL-ben, Ronaldóé a győztes gól

Az Atalantát verték a portugál fejesével. A Bayern egy félidő alatt rúgott négyet.

Egymilliárd eurós kivásárlási árral 2027-ig magához láncolta Ansu Fatit a Barca

Ez majdnem ötször annyi, mint amennyit idáig játékosátigazolásért valaha fizettek.

Az a kedvenc sztorim, amikor leállt a gyár az olimpiai döntőm alatt

Beiktatták az olimpiai bajnokok klubjába Lőrincz Tamást és Tokió többi bajnokát is.

Nyert a Barcelona a BL-ben, de fütyültek a saját szurkolói

A harmadik meccsükön gólt rúgtak a katalánok, de a játékuk akadozott.

Lovrencsics Gergő többé nem lép pályára a magyar labdarúgó-válogatottal

A 44-szeres válogatott játékos úgy döntött, átadja a helyét a fiataloknak.

A szaúdi befektetők máris leváltották a Newcastle United edzőjét

Steve Bruce-t edzői pályafutása ezredik meccse után állították fel a kispadról.

Több ország kilépéssel fenyegeti a FIFA-t, ha tényleg kétévente akarnak világbajnokságot rendezni

Az európai és a dél-amerikai futballszövetség is ellenzi Gianni Infantino FIFA-elnök tervét.

Börtönre ítélték a focistát, aki egy műanyag flakonnal fél szemére megvakított egy szurkolót

A megyei másodosztályban játszó férfit korábban már felfüggesztettre ítélték garázdaságért.

Mbappé zsenialitását Orbán, Messi pimaszságát Gulácsi élte át a BL-ben

A PSG fordulatos meccsen verte 3-2-re a Lipcsét, a Real ötig jutott, a Liverpool az Atléticót verte 3-2-re.

Harmadik meccsét is elveszítette a Fradi az El-ben, 2-0-ra verte a Celtic

A második félidőben a skótok domináltak, kihagytak egy tizenegyest és több nagy helyzetet is.