Telt házas lesz a 2023-as F1-es Magyar Nagydíj, a futamra már elfogytak a jegyek

A szurkolók már csak péntekre és szombatra tudnak jegyet vásárolni.

Samuel Eto'o arcon rúgott a vb-n egy szurkolót, akivel szóváltásba került

A kameruni futballszövetség elnöke vélhetően provokáció után kezdte kergetni a férfit.

Mbappé direkt úgy fordítja a legjobbnak járó kupát, hogy a sörgyártó nevét ne lássák

Nem olyan emlékezetes, mint amit C. Ronaldo művelt a kólával az Eb-n, de az üzenet átjön.

Álomgólokkal semmisítette meg Brazília Dél-Koreát

Egy félidő alatt négyet rúgtak Neymarék, a könnyed gyors passzos játékukat szemmel is alig tudta követni az ázsiai csapat. 4–1 lett a vége.

Óriásmolinóval üzentek a brazil szurkolók Pelének, aki a kórházból írt rajongóinak

Jobbulást kívántak a brazil legendának, aki minden brazilért külön szurkol.

Három büntetőt fogott meg a horvát kapus, Japánt verve negyeddöntősök

A japánok vezettek egy szöglet után, Perišić erős fejessel egyenlített a második félidőben. A tizenegyeseket a horvátok jobban rúgták, de Livaković kapus lett a hős.

Indoklás nélkül elutasította a FIFA a franciák fellebbezését, marad a tunéziai győzelem

Franciaország közben már a legjobb nyolc között jár.

Ennyire pimasz büntetőgólt tényleg szinte soha nem látni jégkorongban

Varga Gábor megoldása ráadásul győzelmet ért a White Sharksnak a Hargitai Farkasok ellen.

Arczseninek nevezik, házassági ajánlatokkal bombázzák a vb-n berobbant koreait, aki még Ronaldónak...

Pár nap alatt több száz millióan nézték meg a vb-n két gólt fejelő Cso Gjuszong videóit, de a legtöbben inkább szexszimbólumot látnak benne, mintsem nagy játékost. A kispadon ücsörgése is milliókat...