A női kézisiker titka: megtalálták a kapcsolót, amivel váltani tudnak

Egy éve ilyenkor a kapitány szerint olyan messze voltak az olimpiától, mint Makó Jeruzsálemtől, aztán történt valami. Arra keressük a választ, hogy mi.

Megdőlt a legrégebb óta fennálló férfi atlétikai világcsúcs

A litván Mikolas Alekna 74,35 méterre hajította a diszkoszt.

Japán kiütésével jutott ki az olimpiára a magyar női kézilabda-válogatott

Nem volt egy súlycsoportban a két csapat, már a félidőben hét góllal vezettek Klujberék, a vége 37–28. Húsz év után olimpiai résztvevő mindkét válogatottunk.

Az Arsenal is kikapott, együtt csúsznak távolabb a bajnoki címtől a Liverpoollal

Az Aston Villa babrált ki a londoniakkal, a 2-0-s zakó után a Manchester City örülhet igazán.

Nem volt fék a gólvonaton, parádés focival bajnok a Leverkusen

Florian Wirtz egymaga úgy hányta a gólokat, mint a szenet, a Leverkusen behozhatatlan fölénnyel áll a Bundesliga élén.

Sallaiék Freiburgja egy góllal verte a tökutolsó Darmstadtot

Míg Szalai Attila nem lépett pályára a bajnokin, Sallai Roland 72 percet játszott.

Újabb pofonba szaladt bele otthon a Liverpool

A középmezőny alján tengődő Crystal Palace is az Anfield Roadon verte a bajnoki címért versengő liverpooliakat. Szoboszlai egy félidőt kapott.

Kihagyja a BL-visszavágót a Bayern egyik kulcsjátékosa

Kingsley Coman biztosan nem lesz ott az Arsenal elleni meccsen. Ha a sérülése súlyosabb a vártnál, akkor az idei Eb-ről is lemaradhat.

Utolsó másodperces KO-val dőlt el, ki a Legfaszább Faszagyerek

A UFC jubileumi gálájának legjobban várt meccse szemnyomást, orrtörést és egy arcra fektetős kiütést hozott.

Idén is feljutott Ryan Reynolds walesi focicsapata, jövőre már a harmadosztályban indulhat

A Wrexham tavaly megnyerte az ötödosztályt, idén pedig két fordulóval a vége előtt bebiztosította a feljutást a negyedosztályból is.