Sport

RSS

Akárki lesz is idén az Európa-bajnok, nem nyer akkorát az Eb-n, mint a kínai cégek

Kína az utóbbi években látványosan ráállt a focira, ennek pedig meg is lett az eredménye, az idei futball-Európa-bajnokságon ugyanis a legnagyobb szponzorok jelentős része onnan érkezett. A TikTok még nem is létezett, amikor utoljára Eb-t rendeztek, mégis az az egyik legfontosabb partner.

Schick a vérét adta a csehekért, de még nem sikerült bebiztosítani a továbbjutást a horvátok ellen

A félidőben úgy tűnt, már a csoportkör végén búcsúzhatnak a horvátok az Eb-ről, aztán a második félidő elején Perišić egy szép lövéssel egyenlített, így 1-1 lett a vége.

Kiengedték a kórházból az életbe visszatérő Eriksent

Egy héttel azután, hogy a pályán megállt a szíve, a dán meglátogathatta a társait, és hazatér.

Piszok jó büntetővel támadtak fel a labdával alig találkozó svédek az Eb-n

A szlovákokat sokáig a kapus Dúbravka tartotta meccsben, de végül pont ő hozta össze a vereséget jelentő büntetőt. A svédek máris az első helyen az E csoportban.

Szivárványszínekkel világítanák ki a müncheni stadiont a német–magyar meccsen? Nem valószínű, hogy az UEFA belemegy ebbe

Online petíció indult a magyar LMBTQ-ellenes törvénymódosítás miatt.

Rossi: Mindegy, hogy 35 vagy 20 fok lesz, a franciák ellen mindenhogy nehéz

A magyar-francia Eb-meccs előtt a magyar szövetségi kapitányt a térdelésről és Cristiano Ronaldo szidalmazásáról is kérdezték.

Deschamps és Lloris agyba-főbe dicsérte a magyarokat

Ezzel együtt a világbajnokoknak a három pont megszerzése a cél a szombati magyar–francia Eb-csoportmeccsen.

Ha autózna szombaton, messze kerülje el a Puskás Arénát!

A szombat délután 3 órakor kezdődő magyar–francia Eb-meccs előtt a legbiztosabban metróval lehet eljutni a Puskás Arénába.

Bognár György eltűnt az M4 adásaiból, az Eb-n már nem szakért többet

Úgy tudjuk, hogy a paksi futballedző maga döntött úgy, hogy botrányos szereplése után nem vállal több meccset a közszolgálati médiában.

Az MLSZ a meglévő Eb-meccsekre koncentrál, de készen áll minden más futballesemény megrendezésére

A nemzetközi sajtóban jelent meg a hír, hogy ha a britek nem teljesítik az UEFA feltételeit, Budapestre kerülhet át az Eb-döntő és az elődöntők. A rendezésről az UEFA dönt, de a koronavírus-járvány idején már többször kisegítettük a nemzetközi szövetséget.

Times: Ha a britek nem teljesítik az UEFA feltételeit, Budapestre kerülhet át az Eb-döntő

A lap szerint ha nem mentesítik a londoni döntőre érkező 2500 VIP vendéget, valamint a döntőben szereplő csapatok szurkolóit a karanténkötelezettség alól, akkor elvehetik tőlük az Eb-döntő rendezésének jogát.

Denzel Dumfries egyedülálló rekordot állított fel

Első két gólját a holland válogatottban éppen a legfontosabb meccseken szerezte, és mindkétszer a mezőny legjobbja volt.

Hollandia könnyedén nyert, élvezetes meccsen biztosította be a csoportelsőségét

A hollandok 2-0-ra verték az osztrákokat, ezzel fixen megnyerték a C csoportot, és Budapestre jönnek majd nyolcaddöntőzni. A második hely sorsát Ausztria és Ukrajna ki-ki meccsen döntheti el.

A balhé nélküli F1-vita a világbajnokságra is nagy hatással lehet

Csak fenyegettek, de végül egy rivális sem jelentette fel a Red Bullt a szabálytalannak vélt hátsó szárny miatt, mégis szabálymódosítás jön a gyanú miatt. A Red Bull mellett a Ferrarit is érzékenyen érintheti a dolog, de nem ettől kerül nyeregbe a Mercedes a rettentő éles bajnoki harcban.

Oszaka Naomi kihagyja Wimbledont, de az olimpiát nem

Oszaka alig várja, hogy az otthoni szurkolók előtt játsszon. Rafael Nadal egyik eseményen sem lesz ott.

A dánok már két perc után vezettek, de a belgák zsenije megfordította a meccset

A szünetben becserélt Kevin De Bruyne gólpasszal és góllal járult hozzá a belgák 2-1-es győzelméhez.

Egy percre megállt a dán–belga Eb-meccs, Eriksen előtt tisztelgett az egész stadion

A tizedik percben megszakították a játékot, és együtt éljenezték a dán válogatott kórházban lévő játékosát.

Az UEFA nem szeretné, ha megbolygatnák a kólákat a foci-Eb-n

Ronaldo és Locatelli kóla-, illetve Pogba söreltakarító akciója után az Európai Futballszövetség az együttműködések betartására kérte a csapatokat az Európa-bajnokságon. Ronaldo persze nem mindig ódzkodott a kólától, reklámarca is volt a Coca-Colának.

Észak-Macedónia állva halt meg a kihagyott tizenegyesek meccsén

Sztole Dimitrievszki, az északmacedónok kapusa volt a mezőny legjobbja az ukrán–északmacedón meccsen.

Egy sérülés miatt került a csapatba, most róla áradoznak az olaszok az Eb-n

Manuel Locatelli két gólt rúgott Svájcnak, a szövetségi kapitány is kiemelte őt. Korábban az új Pirlóként is emlegették.

A szlovák válogatottnál is megjelent a koronavírus

Denis Vavro szerdán produkált pozitív tesztet, a svédek és a spanyolok elleni meccset is ki kell így hagynia.

Szívritmus-szabályozót ültetnek be Christian Eriksen mellkasába

A dánon elvégzett vizsgálatok alapján a csapatorvos indokoltnak látta a kardioverter-defibrillátor beültetését.

14 millió forintos csodaágyban, túlnyomásos kamrában pihennek a spanyol futballisták az Eb alatt

A spanyol válogatottnál mindent megtesznek a tökéletes regenerációért. Saját ágyukat is magukkal vihették a játékosok az edzőtáborba.

Gattuso annyira összeveszett a Fiorentina elnökével, hogy három hét után inkább szerződést bontottak

A világbajnok Gennaro Gattusót május 25-én nevezték ki a firenzei klub új edzőjének.

Ronaldo nyomán Locatelli is vízre cserélte a kólásüvegeket

Az olasz a szerdai meccsen Svájcot, az utána tartott sajtótájékoztatón meg a Coca-Colát szomorította.

Egy percig állni fog a belga-dán meccs, Eriksenért éljeneznek majd este a dán szurkolók

A 10. percre terveztek egyperces ovációt, a belgák már jelezték, hogy arra az időre kirúgják majd a pályáról a labdát.

Egy doppinggyanús burrito okozhatta az amerikai távfutás tragédiáját

Az olimpiai aranyra is esélyes Shelby Houlihannál szteroidot mutattak ki, de ő állítja, hogy egy food truckból vett sertéshús miatt lett pozitív. Hajmintával, hazugságvizsgálóval is az ártatlanságát próbálta bizonyítani, de négy évre tiltották el.

Egyedi kerékpárt ajándékozott Ferenc pápának a friss Giro-győztes

Egan Bernal szerint a pápával való találkozás többet jelent számára, mint a Tour de France-győzelme.

Megvan az első továbbjutó, Olaszország 3-0-val robogott át Svájcon is

Dominálják az A csoportot, történelmi rekord közelébe kerültek. Locatelli két remek gólt szerzett, Immobile lőtte a harmadikat.