Egy kandalló keretét. Egy. Kandalló. Keretét

Heti idézetcikkünket csupán két szóval ajánljuk: Baszjad Izüt!

Mindig helyesen cselekedtem, ha adófizetésről volt szó

I just call to say I love you, szokatlan focis esélylatolgatás és három különböző Borisz Visnyevszkij a hét idézeteiben, az e heti 7per7-ben.

„Én itt nem vagyok a helyemen, ha ez megtörténhet”: Szász János elhagyta Magyarországot

„Ez egy példastatuálás volt” – mondta Veiszer Alinda legújabb műsorában a februári házkutatásról. Beszélt az SZFE-ügyről is, arról, hogy „a vasfüggöny lement a lelkében”.

Szalai Ádám: Ez szörnyű, borzalmas volt

Marco Rossi szövetségi kapitány: „Szégyellem magam, de öngyilkos nem lehetek”.

Miért illene térdelniük a magyar futballistáknak is?

Nem gyarmatosítottunk, nem voltak fekete rabszolgáink, valóban. De biztos nincs senki, akivel szemben indokolt lenne kifejeznünk a szolidaritást és tiszteletet? Vélemény.

A férfi, aki azért lett celeb, mert meg akart házasodni

Mária a brit kormányfővel levelezik, Dexterből hivatalos szarvasfigyelő lett. 7per7.

Tyúkvásárlás, vízimentős esketés, fecskefészek-készítés: avagy ez történik az emberrel, ha hét napon keresztül mindenre igent mond

Igenhetet tartott Ivády Gábor író és volt politikus, aki blogjában számolt be a kalandjairól.

13 év után tért volna vissza a tízszeres világbajnok bokszoló, de elkapta a koronavírust, és egy héttel a meccs előtt kórházba került

Oscar De La Hoya be van oltva, mégis kórházban ápolják. Abban bízik, hogy még idén bunyózhat.

Rettenetesen forró és szeszélyes nyarunk volt, akadt a normálnál 8,5 fokkal melegebb és 6 fokkal hidegebb nap is

Az idei július lett a valaha volt legforróbb, az idei június a legszárazabb hónap. Miközben a nyár elején még 0,6 fokos hideget is mértek.

Mi vagyunk a mínusz egyesek, tudod

Riport a Fishing on Orfű különleges beköltözőnapjáról, amit annak a nagyjából 1700 „főtámogatónak” szerveztek, akik tavaly nem váltották vissza az elmaradt fesztiválra szóló bérletüket, ezzel segítve, hogy a rendezvény ne menjen csődbe.

Elaraszol előttem egy böhöm Szent Korona-másolat

Az időgépből kizuhant Magyar Nemzet és a Budapest két nyílását összekötő alagút a hét idézetcikkében, 7per7.

BL-playoff, első mérkőzés: Young Boys – FTC 3-2

Őrült mérkőzést játszott a Ferencváros Svájcban. A magyar futball kirakatcsapata vezetést szerzett, de bár a 25. perctől emberelőnyben játszott, végül vereséget szenvedett. A Fradi tizenegyest is kihagyott, a Young Boys két gólt is lőtt a kiállítás után. A továbbjutás jövő kedden Budapesten dől el.

Merre rejtőzik a Nyálas Alfonz utca, és hogyan zeng a jetyürmetyür?

Alapos mérlegelés, hangos visítás és nem könnyű szétszálazás az e het 7per7-ben.

Az egyik Bobó alatt úgynevezett tüskét lelt

Kémiatanárok, tréfarépa és marhafing az e heti idézetcikkben. 7per7.

Novák Eszter: Ez egy ostobaság, amiben most élünk

Páros interjút készített Veiszer Alinda a legújabb műsorában az SZFE volt rektorhelyettesével és apjával, Novák „Tata” Ferenccel.

Történelmi siker: bronzérmes a magyar női pólóválogatott, 11-9-re verték az oroszokat

Pocsék, 3-0-ra elveszített harmadik negyed után 4-1-es utolsó negyeddel, benne utolsó másodpercekben lőtt kapusgóllal sikerült megnyerni a magyar női vízilabda első olimpiai érmét.

Olimpiai elődöntő: Magyarország–Spanyolország 6-8

A női pólósok sorozatban a negyedik olimpiai elődöntőt veszítették el. A spanyolok végig vezettek és irányították a meccset, nem tudtunk mit kezdeni a zárt védekezésükkel. A magyar csapat csak az utolsó negyedben játszott jól, de akkorra már négygólos hátrányban volt.

Háromgólos hátrányból fordított, olimpiai döntős az USA a női vízilabdában

Két negyed után még az oroszok vezettek az elődöntőben, de a végén 4-0-s sorozatot csináltak az amerikaiak.

Az összes csütörtöki magyar eredmény egy helyen

Míg ön aludt, a kajakos Tótka Sándor és Csipes Tamara, valamint az úszó Rasovszky Kristóf is érmes lett az olimpián. Női körvívással elkezdődött az öttusázók versenye is. És mi volt még?

Vízilabda olimpiai negyeddöntő: Magyarország – Horvátország 15-11

Hatalmas meccset játszottak a magyar pólósok. Bár támadásban sok volt a pontatlanság, Nagy Viktor bravúros védésekkel hatástalanította a horvátokat, így végül sima győzelemmel jutottunk az elődöntőbe, ahol Görögország lesz az ellenfél.

A súlyemelő Nagy Péter megnyerte a csoportját, 7. a tokiói olimpián

Ez a legjobb olimpiai eredménye.

Hatalmas hátránnyal lett utolsó 10 km-es nyílt vízi úszásban, vastapsot kapott az olimpián

Az algériai Souad Cherouati az utolsó előttitől is csaknem 10 perccel elmaradt.

Ausztriába tart Tokióból a menekült belarusz futónő, akit edzője arra figyelmeztetett, hogy „öngyilkosságba” keveredhet

Úgy volt, hogy Varsóba repül, de biztonsági aggodalmak miatt az utolsó percben változtattak ezen.

Minden kajak-kenusunk továbbjutott – ez történt szerdán a magyarokkal az olimpián

Atlétikában viszont továbbra sem jönnek a sikerek. Olasz Anna átúszott a mába, és 4. lett.

Vízilabda olimpiai negyeddöntő: Hollandia – Magyarország 11-14

Az utolsó negyedben mínusz háromról még egyenlítettek a hollandok de 10-10 után, főleg Magyari hatalmas védéseinek köszönhetően, már nem volt esélyük. A döntőért csütörtökön a spanyolokkal játszunk.

Koronavírus-fertőzés miatt visszaléptek a görög szinkronúszók az olimpiáról

Négy versenyzőjük is megfertőződött. Az olimpián 18 új esetet találtak.

Öt érmet hozott a kedd Tokióban: az összes magyar eredmény egy helyen

Bravúros kettős győzelem és egy bronzérem kajakban, olimpiai bajnok lett a birkózó Lőrincz Viktor, a vitorlázó Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett, míg női pólósaink bejutottak az elődöntőbe.

Hosszú Katinka: Nekem már ez az olimpia egy bónusz volt

Hiszen mindent elért a pályafutása során. Mégse akarja abbahagyni az úszást, mert „ennél azért még bőven tudok jobb lenni”.