Tour: tegnap még sprintelt, ma elvitte a legendás hegyi szakaszt Van Aert

A belga Van Aert nyerte az 1909 méteres Mont Ventoux-t kétszer is megmászó etapot. Először mutatott gyengeséget a sárga trikós Pogačar.

Provence szörnyetege, ahol a Holdon érezhetik magukat a bringások

A Tour de France legendás hegyét egymás után kétszer másszák meg idén. A Mont Ventoux-hoz haláleset is kötődik, az utolsó kilométereken pokoli meleg és nagy szél nehezítheti a 22 kilométeres mászást...

Cavendish már csak egy szakaszgyőzelemre Merckx Tour-rekordjától

A brit sprinter már a harmadik szakaszát nyerte az idei francia körversenyen.

Hősként ünnepelték a Tour de France tök utolsó bringását, akinek kizárása elkerülhetetlen volt

A Tour első fekete dél-afrikai bringása bukása után is mindenáron be akart érni, már bontották a célterületet, mikor megjött.

Tour: ausztrál bringás jelentkezett be a dobogóra, a sárga trikós legyőzhetetlennek tűnik

Ben O'Connor nyerte a 9. szakaszt, az összetett verseny második helyére jött föl.

Sérülései miatt feladta a Tour de France-t a verseny tavalyi másodikja, Primož Roglič

A favoritként induló szlovén bringás a 4. szakasz óta szenvedett sérülései miatt. A korábbi sárga trikós Van der Poel is kiszállt.

A Tour-címvédő szinte emberfeletti teljesítménnyel iskolázta le a mezőnyt az első hegyi szakaszon

Tadej Pogačar két emelkedőt megnyomott az Alpokban, és máris hatalmas előnnyel vezet az összetettben.

21 éve nem volt ilyen hosszú szakasz a Touron, a nap nyertese és vesztese is egy szlovén bringás...

A szakaszgyőztes Matej Mohorič lett, a korábban bukó Primož Roglič nem bírta a tempót.

5500 kilométert teker, hogy a legszegényebbeknek is jusson kerékpár

Lachlan Morton ausztrál kerékpáros kitalálta, hogy az 1903-as Tourt idéző módon tekeri végig az idei útvonalat, ezzel tiszteleg az első körverseny előtt és gyűjt pénzt a rászorulóknak.

A címvédő mindenkit bedarált a Touron, de a sárga trikóról még lemaradt

A szlovén Pogačar fölényesen nyerte az időfutamot, de Van der Poel nyolc másodperccel még megőrizte a sárga trikót.