A szenzációsan sokoldalú belga bringás megakadályozta Cavendisht a Tour de France-rekordban

Wout van Aert sprintelt a leggyorsabban Párizsban, harmadik szakaszát nyerte idén. Cavendish a 35. győzelmet akarta összehozni. Pogačar második Tourját nyerte.

Tour: Van Aert nyerte az időfutamot, a sárga trikós Pogačar már ünnepelhet

Az utolsó előtti szakasz nem hozott változást a top 10-ben, vasárnap már csak be kell érni a párizsi célba a francia kerékpáros körversenyen.

Tour: csütörtökön razziát tartott a rendőrség a csapatánál, másnap szakaszt nyert a szlovén bajnok

Matej Mohorič a második szakaszát nyerte az idei francia körversenyen.

Tarolt a címvédő a Tour de France utolsó hegyi szakaszán, a pöttyös trikót is megszerezte

Tadej Pogačar két nap alatt két szakaszt nyert, már csak a balszerencse akadályozhatja meg az újabb Tour-győzelmét.

Tour: a sárga trikós nyerte a hegyi befutót a franciák nemzeti ünnepén

A szlovén Tadej Pogačar a 17. szakaszon megmutatta, hogy nincs nála erősebb az idei francia körversenyen.

Tour: a sárga trikós pihenőt tartott, szökevény nyerte az első felvonást a Pireneusokban

Az osztrák Patrick Konrad húzta be a 16. szakaszt 36 kilométernyi szólózás után.

Tour: a verseny legmagasabb, 2408 méteres hegyén sem tudták leszakítani a sárga trikóst

A Pireneusokban rendezett 15. szakaszt az amerikai Sepp Kuss nyerte szökésből. Tadej Pogačar továbbra is több mint öt perc előnnyel vezeti a versenyt.

Holland bringás nyerte a szökevények napját a Tour de France-on

Bauke Mollema győzött a francia körverseny 14. szakaszán, Guillaume Martin az összetett verseny második helyére jött föl.

Cavendish beállította Merckx Tour de France-rekordját, ő is 34 szakaszgyőzelemnél jár

A brit sprinter idei negyedik etapját nyerte a Touron, pedig az utolsó pillanatban került a csapatba.