6 milliárdot bukott a Fradi a járvány miatt

Az ügyvezető alelnök szerint csak a Juventus és a Barcelona elleni BL-meccsen 2-2 milliárdot keresett volna a Fradi, ha nincs a járvány.

Messi bombagólja kevés volt, kiesett a Barcelona a BL-ből, a Liverpool újra megverte Gulácsiékat

Messi nagy kedvvel játszott, de kihagyott egy tizenegyest, a PSG 5-2-es összesítéssel ment a Bajnokok Ligája 8 csapata közé. A Liverpool a BL-ben hatékonyabb, mint az angol bajnokságban.

Jürgen Klopp nem érti, miért a Liverpoolnál és Lipcsénél is fertőzöttebb Budapesten kell...

A Liverpool edzője megfogalmazta ellentmondásos érzéseit a Puskás Arénába kiszervezett meccsekkel kapcsolatban.

Fél éven belül már a kilencedik nemzetközi kupameccset fogják a Puskás Arénában rendezni

Március 17-én a Manchester City és a Mönchengladbach újra Budapesten fog egymás ellen játszani a BL-ben.

Haaland duplája repítette a Dortmundot a BL-ben, a hosszabbításban kizuhant a Juventus

Mindkét dortmundi gólt a félelmetes mutatókkal rendelkező norvég csatár szerezte, 2-2-vel lépett tovább csapata. A Juventus túlórázott, és Szczesny hibája után hiába nyert 3-2-re, a Porto a nyolc...

Pazar góllal hozta a Real győzelmét a balhátvédje, a Puskás Arénában nyert BL-meccset a City

Sorrendben 19. meccsét is megnyerte a Manchester City, a Gladbach bánta. A Real Madrid 75 percet játszott emberelőnyben, és a hajrában legyűrte az Atalantát a Bajnokok Ligájában.

A Király utcában készült a Gladbach az esti BL-meccsre

Kis átmozgatást tartottak a német futballisták a City elleni BL-csata előtt.

A vb-n Giroud kapta a legtöbb bírálatot, aki újabb extra gólt lőtt a BL-ben

Úgy edz, mint egy 20 éves, mondta róla Thomas Tuchel edző. 34 éves már elmúlt az idén nagy szezont futó világbajnok francia csatár.

Átrobogott a Bayern München a Lazión a BL-ben, Giroud ollózásával nyert a Chelsea

A németek 17 éves középpályása, Jamal Musiala is betalált, a bajorok egy félidő alatt eldöntötték a Lazio elleni meccset. Az Atletico a kaput sem találta el a Chelsea ellen.

Most lett volna érdemes átgondolni az idegenben lőtt gólok szabályát a futballban

A Bajnokok Ligájában újabb nyolcaddöntők jönnek, az Atlético Madrid Bukarestben, a Mönchengladbach Budapesten lesz hazai pályán. Tényleg használni kell még az idegenben lőtt gólok szabályát?