A kórházból érkezett az olimpiára, aztán ő sietett sérült ellenfele megsegítésére
A címvédő Gianmarco Tamberi betegen jutott be a magasugrás döntőjébe, miközben a másik címvédő, Barsim sérülésére is volt gondja.
Káosz az 5000 méteren, nagy bukás és pályára tévedő tévés is megkavarta a futókat
Mindkét előfutamot norvég futó nyerte az olimpián, de szokatlan jelenetek játszódtak le az atlétikapályán.
A vitorlázó Vadnai Jonatán remek versenyzés után hajszállal maradt le a dobogóról, negyedik lett...
Vadnai sokáig vezetve végül harmadik lett a keddről elhalasztott éremfutamban, pár pontra volt attól, hogy bronzérmes legyen.
Valter Attila: Egy élet története van ebben a negyedik helyben
A magyar bajnok bringás azt írta, a vártnál sokkal többet adott neki a párizsi olimpia.
Kokaint akart venni a párizsi éjszakában egy ausztrál gyeplabdázó, a rendőrök letartóztatták
Az olimpikon a Montmartre negyedben akart anyaghoz jutni, a 17 éves drogkereskedőt is előállították.
A rendőrnő, aki csőmaxon fogja nyomni az utolsó lovaglós öttusaversenyen
Gulyás Michelle-nek vb-ezüstje már van, érzelmes versenyre, nagy összeborulásokra számít a párizsi olimpián, ahol utoljára lovagolnak.
Túl nehéz volt a döntőbe jutott indiai birkózó, kizárták az olimpiáról
Wöller Ákos tanítványa, Vinesh Phogat remekül birkózott kedden, legyőzte a toronymagas favoritot, mégis érem nélkül fog távozni Párizsból.
A világbajnok birkózó, Losonczi Dávid óriási csatában elődöntős, szaltóval ünnepelt
A 87 kilós versenyzőnek mindent tudására szüksége volt, hogy kibírja a szerb Komarov rohamait.
Milák erőnléti edzője: Kristóf egy szeretetre méltó és szeretetre vágyó sportember, csak bizonyos...
Zala György azt mondta, szerinte az olimpia bajnok úszó azzal védi meg magát, ha nem nyilatkozik.