Jöhetnek a kajak-kenu-érmek, Losonczi bronzéremért birkózik – a magyarok csütörtöki programja
A női kajaknégyes már döntős, de más egységek is bejuthatnak az éremfutamba. Magyar versenyzőkkel kezdődik az öttusa és a ritmikus gimnasztika is.
Videón Vogel Soma parádés védései
Az olaszok elleni olimpiai negyeddöntőt büntetőkkel döntötték el a pólósok, a magyar kapus három ötméterest is megfogott.
Borzalmasan nagyot bukott az akadályfutás világcsúcstartója
Az etióp Lamecha Girma nagy hajrát indított a győzelemért, de aztán elakadt az egyik akadályban. Hordágyon vitték le a pályáról.
Hiába dobta túl apja olimpiai csúcsát, három centivel elbukta az aranyat a litván diszkoszos
A világcsúcstartó Mykolas Alekna apja nyomdokaiba lépett volna egy olimpiai bajnoki címmel, de egy eddig nem jegyzett jamaicai legyőzte.
Vogel Soma szenzációs védéseivel, büntetőkkel elődöntős a férfi pólóválogatott
Hihetetlenül fordulatos meccsen győzte le Olaszországot a magyar férfi vízilabda-válogatott. Vogel Soma öt büntetőt védett ki, Manhercz és Zalánki vitte még a csapatot. A horvátok jönnek a döntőért.
A birkózó Losonczi Dávid elveszítette az elődöntőt, a bronzért folytathatja
A bolgár Novikov először verte meg a világbajnok magyart. Csütörtökön a bronzért birkózhat.
Még a haját is levágták, hogy hozza a súlyát, miután kizárták, egyből infúziót kapott az indiai...
Vinesh Phogat tíz dekával esett át a súlyhatáron a döntője előtt, de még így is a kiszáradás határán lehetett.
A sodrás a legnagyobb nehézség a Szajnával, mondja a nyíltvízi úszók kapitánya
A szokottnál 20-30 perccel hosszabb lehet a 10 km-es verseny. A magyar úszók biztonsági okokból medencében edzettek.
Sokkoló összeomlás, hihetetlen, ahogy a francia kézisek kiestek a németek ellen
Az utolsó 13 másodpercben két gólt kaptak, jött a hosszabbítás, amit szintén elszúrtak.
Utolsó pillanatos, távoli góllal lőtte be magát a szerb pólócsapat az olimpiai elődöntőbe
Hat másodperc volt hátra a görögök elleni meccsből, Nikola Jakšić merészet húzott és bejött neki.