Újabb kínos Real-vereség a Bajnokok Ligájában, kieshetnek

Ha az ukránok nyernek az Internél az utolsó fordulóban, a spanyolok mehetnek az EL-be.

Kínos Liverpool-kudarc, életben maradt a Real Madrid

Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg 3-1-re kapott ki a Bayern Münchentől a Bajnokok Ligájában. A bajorok mellett a Manchester City is mind a 4 eddigi meccsét megnyerte.

A Real Madrid is érdeklődik Szoboszlai Dominik iránt

Így már az Arsenallal és az AC Milannal együtt három csapat is érdeklődik a magyar labdarúgó iránt.

Real-rekord: három tizenegyesgólt kaptak, romokban a csapat

A Valencia középpályása, Carlos Soler mindhármat berúgta, 4-1 lett a meccs vége.

Szétzúzta a Liverpool az Atalantát, először nyert a Real a BL-ben

A Szoboszlai Dominikkal felálló Salzburg ugyan vezetett a Bayern München ellen, a bajorok fordítottak, és meg sem álltak hatig, így nem szakadt meg győzelmi szériájuk, sorrendben tizenkettedik...

Szoboszlai megint gólt lőtt, a Real az utolsó percben mentett pontot

A Salzburg középpályása harmadik gólját lőtte a Bajnokok Ligájában, amivel a sorozat legeredményesebb magyar játékosává vált, csapata 3-2-re kapott ki az Atletico otthonában. A Real Madrid 0-2-ről...

Videózás és hatalmas kapushiba a Clasicón, a Real legyőzte Barcelonát

A 10. percben már 1-1 volt az állás, a Real a második félidőben döntött, krízisbe sodorhatják a katalánokat.