3-1-gyel utazik a Real Madrid Liverpoolba, a City az utolsó percben verte a Dortmundot
A Real Vinicius duplájával, Kroos imponáló hosszú passzaival múlta felül a Liverpoolt. A Dortmund egyenlített a hajrában, de Guardiola csapatáé lett az utolsó szó (2-1).
Ha ebből a szezonból kihoz valamit Klopp, újra rácsöröghet Fergusonra hajnali fél négykor
A Liverpool a Reallal játszik a kedd esti BL-negyeddöntőben, Klopp legkeményebb idénye az idei.
Megszorítani sem tudták a BL-ben a Real Madridot és Guardiola Cityjét
A Real Madrid az Atalantát 3-1-re, a City a Gladbachot 2-0-ra verte, a nyolc között folytathatják a Bajnokok Ligájában.
Nagy szenzáció lenne C. Ronaldo madridi visszatérése, de az ügynöke már felhívta a Realt
Zidane-t már sajtótájékoztatón faggatták erről a kérdésről.
Pazar góllal hozta a Real győzelmét a balhátvédje, a Puskás Arénában nyert BL-meccset a City
Sorrendben 19. meccsét is megnyerte a Manchester City, a Gladbach bánta. A Real Madrid 75 percet játszott emberelőnyben, és a hajrában legyűrte az Atalantát a Bajnokok Ligájában.
Összehúzták a Barcelonát és a PSG-t a BL-ben, a Lipcsére a Liverpool vár
Az Atalanta kapta a Real Madridot, a címvédő Bayern a Lazióval játszik a 16 között.
Szoboszlai kihagyta a helyzeteit, a Salzburg kiesett a BL-ből
Az Atletico Madrid egy pontos fejessel és egy kontrával nyerte meg a meccset. A Real Madridot Benzema két fejesgóllal húzta ki a bajból, így ők is várhatják a hétfői sorsolást.
Újabb kínos Real-vereség a Bajnokok Ligájában, kieshetnek
Ha az ukránok nyernek az Internél az utolsó fordulóban, a spanyolok mehetnek az EL-be.
Kínos Liverpool-kudarc, életben maradt a Real Madrid
Szoboszlai Dominik csapata, a Salzburg 3-1-re kapott ki a Bayern Münchentől a Bajnokok Ligájában. A bajorok mellett a Manchester City is mind a 4 eddigi meccsét megnyerte.