Kétgólos hátrányból fordított a Real Madrid

2024. január 21. – 22:56

A Real Madrid 3-2-re nyert az Almería ellen a spanyol labdarúgó-bajnokság 21. fordulójában. A meccs viszont nem indult könnyen a listavezető madridi csapatnak, a spanyol bajnokság egyik legrosszabb csapatának számító Almería ugyanis 2-0 ra vezetett az első félidőben. A VAR azonban azt jelezte, hogy kezezett az Almería egyik játékosa, a játékvezető pedig 11-est ítélt, amit az angol Jude Bellingham be is lőtt. Ezután még Vinicius Junior és Daniel Carvajal is betalált, utóbbi a hosszabbításban, a a 99. percben, így végül fordítani tudott a hazai csapat.

Jude Bellingham fejjel lefelé – Fotó: Pierre-Philippe Marcou / AFP or licensors

Az Almería játékosai szerint a bírók mindent megtettek a Real Madrid győzelméért, Gonzalo Melero középpályás azt nyilatkozta, hogy ami a Bernabéuban történt, az túlmegy minden határon, a csapatát meglopták a bírók. Marc Pubill jobb hátvéd pedig azt mondta, hogy az Almería fantasztikusan játszott, de "valaki eldöntötte, hogy nem nyerhetünk a Real Madrid otthonában, és így is lett. (forrás: MTI, sportal.blikk.hu)