Nők közé engedett férfi, vagy teljes jogon nőként versenyző sportoló? Imane Helif körül áll a bál...
Az algériai bokszoló kevesebb mint egy perc alatt nyerte legutóbbi meccsét, így bejutott a negyeddöntőbe – mégsem ezért, hanem nemi hovatartozása miatt került a közérdeklődés középpontjába.
Néhány évtizede még olyan mérgező volt a Szajna, hogy csak három halfaj maradt életben benne
Már a '80-as években is megpróbálták kipucolni Párizs folyóját, de az akkori polgármester kudarcot vallott. Ma már ökológiailag sokkal jobban áll a Szajna, kérdés, hogy sikerül-e az úszáshoz is...
Egyre több úszóról derül ki az olimpián, hogy elkapta a koronavírust
A román Vlad Stancu a betegség miatt visszalépett az 1500 méteres gyorsúszástól.
A Magyar Olimpiai Bizottság elnöke: Százszor jobb olimpiát rendeznénk
Gyulay Zsolt szerint nem szabad összekeverni a nyitóünnepséget az olimpiával.
Triatlon helyett duatlont rendezhetnek a párizsi olimpián, ha nem javul gyorsan a Szajna vízminősége
Az olimpia szervezői bíznak abban, hogy szerdán a nők és a férfiak versenyét is meg tudják rendezni az eredeti tervek szerint.
Jackl Vivien: Megjelentek az újságcikkek az éremesélyemről, ez teher volt rajtam
A 15 éves úszó azt mondta, eleve nem úgy készült, hogy idén az olimpián fog versenyezni.