Hétfői magyar program: javíthatnak a női vízilabdázók, villoghatnak a vívók a páston
A boksztól a lovagláson át az úszásig hétfőn is számos sportágban szurkolhatunk magyaroknak, várhatóan megint a vívóknak lesz a legnagyobb esélyük éremre.
Kós Hubertnek nem jött össze a döntő 100 méter háton
Ábrahám Minnának lett volna még esélye vasárnap továbbjutni az úszó magyarok közt az olimpián, de 200 méter gyorsúszásban nem sikerült a bravúr.
Vékony jégen táncolt, de nyert a férfi vízilabdacsapat a franciák ellen
Az olimpiai csoportmeccs első felében négy gólra is elhúztak Vogelék, majd a remek kapusteljesítmények ellenére is feljött az ellenfél.
Rejtélyes tarka gatyás férfi ugrott fejest a női úszók előtt
A 100 méter mell mezőnye nem tudott elrajtolni, valami volt a vízben, ekkor jött a névtelen hős, aki kiszedte a vízből az úszósapkát.
Tinédzserek foglalták el az olimpiai deszkadöntő dobogóját
A győztes a 14 éves japán Josizava Koko lett.
Felőrlő dzsúdózásban bukta el a bronzérmet Pupp Réka Párizsban
A francia Amandine Buchard lett a bronzérmes hosszabbítás után az 52 kilós súlycsoportban.
Hajszálon múlt a szerb zakó, a japánok nagyot vízilabdáztak
Rengeteg találatot hozott a két válogatott csoportmeccse, a magyar csapat leendő csoportellenfelei közt egy gól döntött.
Magyar-brazil: hat másodperccel a vége előtt jött a győztes gól, ötgólos hátrányból felállva nyert...
Hatalmas fordítást mutattak be a második félidőben, hősiesen játszottak cserék a brazilok ellen, a vége 25-24.
Nyolcgólos hátrányból talpra állt a magyar férfi kéziválogatott, de Egyiptom győzött
Az előző olimpián negyedik Egyiptom elhúzott az elején, de Fazekas Gergő vezetésével a magyar csapat eltüntette a hátrányát. A hajrá kiélezett volt, de 35-32-re az afrikai csapat nyert.
Szilágyi Áron egyből a negyedik aranyáért megy – a magyarok programja szombaton, az olimpia első...
Az úszóink is elkezdik a versenyeket, medencébe ugrik a női pólóválogatott is, amikor végre sebességbe kapcsol az olimpia Párizsban. Értük izgulhatunk szombaton.