Eljárás indult a saját magát feljelentő Dúró Dóra ellen

Futott, fotózott, posztolt, önfeljelentett, aztán lemondott a mentelmi jogáról.

Megdőlt a futógépes 100 kilométeres rekord

Florian Neuschwander az utolsó kilométert 3 perc 20 másodperc alatt futotta le.

A szupercipőben mutáns eredmények születnek, de más is rekordhoz repíthette a futókat

Hatalmasat javítottak a félmaraton világrekordján, és még hárman futottak a világcsúcson belül Valenciában. A versenyhiány, a tökéletes körülmények, az erős mezőny is segíthetett a nagy idők...

Szédületes világrekordot futottak félmaratonon

A kenyai Kibiwott Kandie 29 másodpercet javítva 57:32-őt futott Valenciában, ahol négyen értek be a korábbi rekordidőn belül.

Megdőlt két korszakos futóvilágcsúcs

Férfi 10 000 méteren Cheptegei 15 éves rekordot javított meg, a nőknél Gidey ötezren állított fel világcsúcsot.

Nem a csodacipő miatt kapott ki a maratonkirály

A legjobb maratonfutó, Eliud Kipchoge életében először nem lett dobogós egy maratonon, miután görcsöt kapott a londoni versenyen. Ráadásul ismét felszínre jött a vita, hogy fairnek számítanak-e az...

Bódis Tamás és Maráz Zsuzsanna kerülte meg leggyorsabban futva a Balatont

Idén 92 egyéni induló és közel 1200 csapat teljesítette az Ultrabalatont.

Hét év után győzték le maratonon Kipchogét, csak nyolcadik lett Londonban

A világcsúcstartó és négyszeres londoni győztes kenyai 38 kilométernél szakadt le. Kitata szoros hajrában nyert.