Álomgólokkal semmisítette meg Brazília Dél-Koreát
Egy félidő alatt négyet rúgtak Neymarék, a könnyed gyors passzos játékukat szemmel is alig tudta követni az ázsiai csapat. 4–1 lett a vége.
Óriásmolinóval üzentek a brazil szurkolók Pelének, aki a kórházból írt rajongóinak
Jobbulást kívántak a brazil legendának, aki minden brazilért külön szurkol.
Három büntetőt fogott meg a horvát kapus, Japánt verve negyeddöntősök
A japánok vezettek egy szöglet után, Perišić erős fejessel egyenlített a második félidőben. A tizenegyeseket a horvátok jobban rúgták, de Livaković kapus lett a hős.
Indoklás nélkül elutasította a FIFA a franciák fellebbezését, marad a tunéziai győzelem
Franciaország közben már a legjobb nyolc között jár.
Arczseninek nevezik, házassági ajánlatokkal bombázzák a vb-n berobbant koreait, aki még Ronaldónak...
Pár nap alatt több száz millióan nézték meg a vb-n két gólt fejelő Cso Gjuszong videóit, de a legtöbben inkább szexszimbólumot látnak benne, mintsem nagy játékost. A kispadon ücsörgése is milliókat...
Portugáliában nem kérnek C. Ronaldóból, a szurkolók 70%-a a kispadra száműzné
Az ország vezető sportlapja is nekiment a csapat legismertebb játékosának.
15 meccses eltiltást kaphat a FIFA-tisztviselőt lekönyöklő uruguayi védő
A Ghána elleni meccs végén szabadultak el az indulatok.
Fegyveresek törtek be londoni otthonába, ezért utazott haza Sterling a vb-ről
Ilyenkor a család az első, mondta az angolok szövetségi kapitánya. Sterling már a vasárnapi nyolcaddöntőt is kihagyta.
Anglia három sprinttel kiütötte Szenegált a vb-ről
Henderson, Kane és Saka villámgyors góljaival nagyon simán, 3-0-val mentek tovább a negyeddöntőbe, ahol angol–francia csúcsmeccs jön.