Egyre kevesebb olyan rekordja van a futballnak, amit nem Messi tart

Több mint százharminc csúcsot döntött meg tizenhat évnyi profi pályafutása alatt. De van, amiben sosem előzi meg Pelét, és van, amiben még Puskás is előtte jár.

Vezetett a Fradi a BL-ben, de a Juventus a 92. percben megnyerte a meccset

A Ferencváros negyedik meccsén játszott a legjobban a Bajnokok Ligájában, ehhez kellett egy szerencsés vezető gól, remek és fegyelmezett védekezés, és hogy az olaszok annyi kapufát rúgtak, mint...

Ferencváros-Juventus: 1-2

A Juventus ellen játssza negyedik BL-csoportmeccsét az FTC, a budapesti meccsen az olasz bajnok könnyedén, 4-1-re nyert. A 19. percben Uzuni góljával a Fradi szerzett vezetést, 15 perccel később...

Cristiano Ronaldo is ledöbbent a vadító, félmeztelen fotótól

És vajon ki az a sztár, akit hétszer is nyakon szúrtak? Minden kiderül a heti clickbait-híradónkból!

Ronaldo újabb góljával befogta Puskást, közelít Peléhez

A valaha volt legjobb gólszerzők listáján a negyedik helyre jött fel a portugál.

Két góllal tért vissza a koronavírus után Cristiano Ronaldo

Az 56. percben 1-1-es állásnál cserélték be, 4-1 lett a végeredmény. A portugál focista bombaformában várja a Fradi elleni szerdai meccset.