A mesteredző 69 évesen, súlyos betegség után hunyt el.
Világbajnok a magyar női kardcsapat
Ez a magyar csapat harmadik érme a vívó-világbajnokságon.
Európa-bajnokságot nyert a magyar férfi kardcsapat
A Szilágyi Áron, Szatmári András, Gémesi Csanád, Decsi Tamás összeállítású csapat az ukránokat győzte le a döntőben.
Visszavonul Szász-Kovács Emese olimpiai bajnok vívó
A 39 éves párbajtőröző a decemberi országos bajnoksággal fejezi be pályafutását.
Rózsaszín maszkkal tüntettek zaklatással vádolt társuk ellen az amerikai vívók
Alen Hadzic visszautasította a vádakat és sportszövetségi felfüggesztését is törölték, így lehetett az olimpiai csapat tagja, de társai, nem akartak közösséget vállalni vele.
Nyeretlenül lett 8. helyezett a női kardcsapat
A koreaiak és a japánok ellen is szoros volt, a kínaiak már nagy különbséggel nyertek. Márton Annát le kellett cserélni.
Tokió: az összes csütörtöki magyar eredmény egy helyen
Kapás Boglárka negyedik lett 200 pillangón, Németh Nándor első olimpiáján nyolcadik lett 100 gyorson, Cseh László pedig ötödik olimpiáján is döntős 200 vegyesen.
Bronzérmes a magyar férfi kardcsapat, drámai végjátékkal verték a németeket
Az utolsó asszót szerencsére 14 pontos előnnyel kezdtük, mert Szilágyi Áron nagyon indiszponáltan vívott, de végül 45-40-re megnyerte a csapat a bronzmérkőzést. Ez a magyar küldöttség negyedik érme...
Elbukta az elődöntőt, bronzért küzdhet a férfi kardcsapat
Szilágyi Áronék 30-25-tel kezdték az utolsó kört, de az olaszok nagyon felszívták magukat a végére, és 45-43-ra fordítottak, ezzel ők mentek a döntőbe. 1988 óta nem nyert aranyat a kardcsapat, a sor...
Tokió: az összes szerdai magyar eredmény egy helyen
Milák-arannyal indult a nap, Németh Nándor 57 éve az első magyar, aki 100 gyorsan döntőbe jutott. A dzsúdós Tóth Krisztián vigaszágon, bronzért küzdhet a férfi karcsapat