Giro: Peter Sagan elképesztő volt, több mint száz kilométeres szökésből nyerte a szakaszt

A háromszoros világbajnok szlovák bringás erődemonstrációt tartott az olasz körverseny 10. etapján.

A lejtmenet 70-nel, három fokban totál halál

Valter Tibor huszonhétszeres magyar bajnok kerékpáros volt, de fia, akinek edzője is, még őt is túlszárnyalja. Attila most a Giro d'Italián versenyez, ahol újoncként is kiválóan teljesít. Egy...

Giro: Valter a legjobbakkal is bírta a hegyibefutót

A 9. szakasz végén világsztárokat is megvert a magyar bringás, 18. lett. Portugál etapsiker és rózsaszín trikó.

Giro: 14 perc előnnyel nyert szakaszt az izraeli csapat

A brit Alex Dowsett használta ki, hogy a mezőny rápihent a vasárnapi hegyi befutóra.

Giro d'Italia: a kaotikus szakaszt Valter Attila is megszenvedte

Többször kellett üldöznie a főmezőnyt a magyar bringásnak, aki már a legjobb 30-ban van. Újra Démare nyerte a sprintet.

Giro: a második sprintbefutót is a francia bajnok nyerte

A 6. szakasz végi mezőnyhajrában is Arnaud Démare volt a legerősebb, Valter Attila a 29. lett.

Giro: Valter Attila jó pár helyet javított az összetettben

A magyar bringás a 33. helyre jött fel, Filippo Ganna már a második szakaszát nyerte az olasz körversenyen.

Giro: percekig nem tudták, ki nyerte a hihetetlenül szoros befutót

A 4. szakasz a sprintereké volt, hárman szinte egyszerre értek át a célvonalon, végül a francia Arnaud Démare örülhetett a győzelemnek.

Giro: a szuperfavorit elszállt egy bukás miatt

Thomas nagy hátrányt kapott az Etnán. Valter 49. helyen jött be a nehéz emelkedőn.

Giro: Valter Attila 49 helyet lépett előre

A második szakaszon a favorit Ulissi nyerte az emelkedős sprintet.