Valter Attila az utolsó métereken, kicentizve nyerte meg a kerékpáros ob-t
A pannonhalmai emelkedőn nagyot hajráztak Fetter Erikkel. Valter sorozatban harmadszor, Vas Blanka ötödször nyert országúti ob-t.
Attila, most büntetni kell – dokumentumfilm Valter Attiláról, a legjobb magyar bringásról
Valter Attila egy szempillantás alatt robbant be a világ kerékpáros élvonalába 2021-ben. A Telex dokumentumfilmjében őszintén mesél arról, hogyan élte meg a nyakába szakadt hírességet, és fogadta...
Valter Attila a Telex filmpremierjén: Egy kiló cukrot bevittem a Giro legnehezebb szakaszán
Az országúti kerékpárosról készült filmünk mozis bemutatója után Valter arról beszélt, hogy milyen gyorsan változik a sportága, ami kíméletlen versenyzési dinamikát, belülről stresszes mezőnyt is...
Pogačarnak piskóta volt a Giro, el se perecelt
A szlovén kerékpáros magabiztosan nyerte az olasz körversenyt, Valter Attila 22. lett összetettben.
Pogačar megnyerte a Giro legbrutálisabb szakaszát is, Valter is nagyot ment
Az Alpok kíméletlen emelkedőin a rózsaszín trikós érinthetetlen volt. Valter Attila sokat akciózott, az utolsó kilométerekig a top 5-ért volt versenyben, végül a 18. lett.
Valter Attila bukott a Giro d'Italián
Csapatának sportigazgatója szerint más az esés után rögtön visszaülni, és másnap folytatni, ezért meg kell vizsgálni az állapotát.
Pogačar erődemonstrációt tartott a Giro első komoly hegyén, Valter bukás után ért célba
A szlovén a 2. szakaszon megszerezte a rózsaszín trikót, máris komoly előnye van a többi bringással szemben. Valter Attila 55. helyen zárt az etapon.
Valter Attila 9. lett a Giro d'Italia első szakaszán
A magyar bajnok bringás végig az élmezőnyben tekert az olasz körverseny nyitószakaszán, csak 10 másodperccel marad el a fő esélyes Tadej Pogačartól.