Öt érmet hozott a kedd Tokióban: az összes magyar eredmény egy helyen

Bravúros kettős győzelem és egy bronzérem kajakban, olimpiai bajnok lett a birkózó Lőrincz Viktor, a vitorlázó Berecz Zsombor ezüstérmet szerzett, míg női pólósaink bejutottak az elődöntőbe.

A kajakos Kopasz Bálint olimpiai bajnok ezer méteren, Varga Ádám a második

Kopasz 250 méter után folyamatosan növelte az előnyét, Varga nagy hajrával csípte el az ezüstérmet a tokiói olimpián. 1968 után van újra kajak egyes ezer méteren olimpiai bajnoka Magyarországnak.

Lucz Dóra hatodik helyével kezdődtek a kajakdöntők

200 méteren a realitásoknak megfelelően versenyzett a tokiói olimpián.

A vizet pattintó kajakosé lehet a magyar meglepetésarany Tokióban

A kajakos Tótka Sándor megverte az öt éve veretlen Liam Heathet az Eb-n, aki azóta a közösségi médiában sem posztol annyit. Párharcuk Tokióban folytatódik. Tótka nyerni akar, változtatott a...

Tokió: az összes hétfői magyar eredmény egy helyen

A nap két meglepő kudarca: a sportlövő Péni István és a kalapácsvető Halász Bence nem jutott döntőbe.

Elkezdték a kajakosok, hat egység elődöntőzhet, csak a férfi kenupáros került B döntőbe

Kopasz Bálint megnyerte futamát, a két női páros, valamint Lucz és Kárász is, kedden már érmekért harcolnak.

Nemcsak az izomerőről szól, hanem játék is a vízzel

Az olimpiák történetében először lesz magyar szlalom kajak-kenus induló. Tokióban az Ausztriából honosított Schmid Julia evez Magyarországért. Schmid tornászként kezdett, a falmászást is kipróbálta,...