A Giro d'Italia legnagyobb esélyese mindenkit elgyepált a nyitószakaszon
Remco Evenepoel több mint 40 másodpercet adott a 19,6 kilométeres időfutamon legnagyobb kihívójának, Primož Rogličnak. Az olasz körverseny egyetlen magyar indulója, Fetter Erik az első 70 között...
Idén is lesz magyar bringás a Giro d'Italián
A 23 éves Fetter Erik bekerült az EOLO-Kometa keretébe.
Valter Attila: Már mindenki odafigyelt rám, nem utazhattam a kerekeken
A murvás utakkal tűzdelt kerékpárversenyen, a Strade Bianchén Valter Attila ötödik lett. A legvégéig úgy érezte, hogy a győzelem is elérhető. Tudja, hogy taktikailag még fejlődhet, de új csapatában...
Valter Attila 5. lett az egyik legkeményebb olasz kerékpárversenyen
A Jumbo-Visma magyar bringása remekül versenyzett a Strade Bianchén, végig ott volt a legerősebbek között.
Két kerékpáros legenda vonult vissza az év utolsó nagy versenyén
Ismét Tadej Pogačar nyerte az Il Lombardiát, ami Vincenzo Nibali és Alejandro Valverde utolsó versenye is volt egyben.
Belgium egy exfutballista miatt úszik örömmámorban
Remco Evenepoel nyerte a Vuelta a Espana kerékpárversenyt. A belgák 44 évet vártak erre a sikerre. A vb előtt Valter és Fetter is remekül versenyzett.
Amikor két órán át gyilkolta egymást a mezőny, csak annyit mondtunk: ez mi az isten?!
A Giro d'Italia három magyar bringása, Fetter Erik, Peák Barnabás és Valter Attila értékelte a fesztiválként kezdődő, de sok nehézséget is tartogató körversenyt.
Giro: Valter Attilának összejött a szökés, 15. lett a szakaszon
A kolumbiai hegyimenő, Santiago Buitrago nyerte az olasz körverseny 17. etapját.
Giro: Peák Barnabás csapattársa nyerte a brutális hegyi szakaszt
A győztes cseh bringás, Jan Hirt több mint 150 kilométert tekert szökésben a 16. etapon.
Fesztiváli a hangulat a Giro egyik legbrutálisabb hegyén, mindenki szurkolt mindenkinek
A tömegben a Telex munkatársai is ott voltak a Passo del Mortirolón.