Csapás a Bayernnek: síbaleset miatt az egész szezonra kidőlt a kapus Manuel Neuer
Ki akarta szellőztetni a fejét a vb-kudarc után, eltörte a lábát.
A pénzen múlik, hova megy C. Ronaldo, de Szaúd-Arábia így sem opció
A 37 éves portugál klasszis még 2-3 évig szeretne a legmagasabb szinten a játszani, de kérdés, melyik klub tudja megfizetni őt.
A Juventus után egy újabb sztárcsapat búcsúzott a BL-től, kiesett a Barcelona is
Az utolsó csoportkör eredményétől függetlenül nem jutnak tovább a legjobb 16 közé, az Európa-ligában folytathatják.
Két góllal vezetett a Bayern München, a 95. percben egyenlített a Dortmund
Neuer kissé bizonytalanul jött ki az utolsó percben, a védők pedig lemaradtak a dortmundi csatárról, aki közelről fejelhetett.
40 millió euróba kerülne a Bayern-edző kirúgása, de egy sztáredző épp szabad
Nagelsmann és csapata 20 éve nem látott rossz szériába került, Thomas Tuchelnek eközben nincs munkája.
Három perc alatt elintézte a Bayern a Barcelonát a BL-ben
Lewandowski három komoly helyzetet hagyott ki, a Bayern kíméletlenül büntette a katalánok megingásait, és 2–0-ra nyert. A Liverpool a hajrában darálta be az Ajaxot.
A Napoli szétkapta a Liverpoolt, Lewandowski BL-történelmet írt
A Barcelona 5-1-re verte a cseh Viktoria Plzeňt, Lewandowski harmadik csapatával ért el mesterhármast a Bajnokok Ligájában. A Bayern fontos meccset nyert Milánóban a 26 gólt hozó játéknapon, az...
50 millió eurót fizetett Lewandowskiért a Barcelona, de még nem kapott játékengedélyt
Szombaton kezdődik a spanyol bajnokság, a lengyel sztár nem játszhat.
A katari foci-vb miatt a Bundesliga, a Premier League és a Ligue 1 is elkezdődött pénteken
A katari futball-vb idén először korszakalkotó módon télen lesz, így alkalmazkodtak a bajnokságok. A Bayern kiütéssel kezdett, nyert az Arsenal és a Lyon is.
Gulácsiéknak nem jött össze a német Szuperkupa, sorozatban harmadszor nyerte a Bayern
Lipcsében győzték le 5-3-ra az RB Leipziget.