A hosszabbításban gyűrték le a szintén élvonalbeli Bielefeldet.
Szoboszlai góljával jutott a Német Kupa nyolcaddöntőjébe a Leipzig
A kapus lábai között gurította a labdát a hálóba a magyar focista.
Közel félmilliárd forintért kelt el Michael Jordan egyik régi kosárcipője
Ez a legdrágábban eladott, meccsen használt sportcipő, amit valaha elárvereztek.
Napi két maraton sem elég a célba éréshez a leghosszabb futóversenyen
A világ leghosszabb, 3100 mérföldes futóversenyét 52 nap alatt kell teljesíteni.
A Real Madrid nyerte az El Clásicót, a szurkolók a meccs után megtámadták a Barca edzőjének kocsiját
A spanyol bajnokságban emellett egy gólzáporos meccsen meglőtték a forduló gólját, a Real Sociedad pedig ugyan döntetlent játszott, de továbbra is vezeti a tabellát.
Verstappen hatalmas Hamilton-hajrát vert vissza, 12 pontra ugrott az előnye
Öt futammal a szezon vége előtt növelni tudta előnyét a Red Bull holland pilótája, aki az utolsó körökben óriási nyomás alatt volt az Amerikai Nagydíjon. Hamilton a spanyoloknál győztes taktikával...
Annyi gólt rúgtak a Roma–Napolin, ahány edző nem kapott piros lapot a meccsen
Jól sejtik, 0-0 lett a végeredmény. Mourinho a 81. percben kapta meg a második sárgáját, Spallettinek pedig röhejes módon a lefújás után mutatta fel a pirosat a játékvezető.
Az utolsó pillanatban fordított a Honvéd ellen az emberhátrányban focizó Mezőkövesd az NB I.-ben
Őrületes izgalmak után győztek 3-2-re, pedig több mint 70 percig tíz emberrel játszottak. A Puskás Akadémia simán verte a DVSC-t, a Fradi ikszelt az MTK-val.
Szalah mesterhármast lőtt, saját pályáján semmisítette meg a Manchester Unitedet a Liverpool
A túloldalon csak egy Ronaldo-lesgólra futotta, 5-0 lett a vége. A Leicester a Brentfordot verte, a Tottenham kikapott az eddig remeklő West Hamtől, az angol bajnokságban.