4 góllal kapott ki a Veszprém, esélye sem volt a kézi-BL négyes döntőjére
A magyar játékosok csak néhány percet kaptak a Kielce elleni negyeddöntőben.
Kézi-BL: az utolsó pillanatokban egyenlített a Veszprém a negyeddöntőben
Győznie kell a magyar csapatnak Kielcében, hogy a négyes döntőben játszhasson.
Kézi-BL: újra simán verte a Veszprém a Szegedet, bent van a nyolc között
Veszprémben 38–33 lett a végeredmény, összesítésben 18 gólos különbség alakult ki.
Kézi-BL: Megsemmisítette a Veszprém a Szegedet a 8 közé jutásért
A veszprémiek történelmi, 13 gólos verést mértek a letargikus hazai csapatra.
Kézi-BL: a Szegeddel játszik a Veszprém a nyolc közé jutásért
Még sohasem találkoztak egymással a BL-ben. A magyar bajnok Szeged döntetlennel, a Veszprém vereséggel fejezte be a csoportkört.
Szezon közben hirtelen távozik a veszprémi kézicsapat egyik sztárja
Fegyelmi okok miatt bontottak szerződést a szerb Petar Nenadiccsal.
Kézilabda BL: ez most nem pech volt
Nem egészséges, hogy a veszprémi igazgató a kéziszövetség alelnöke is – mondja Borsos Attila kézilabda-szakértő, akivel a veszprémi csapat BL-szereplését elemeztük.
Remek első félidő után elolvadt a Veszprém, a Kielce jutott be a BL-döntőbe
A szünetben két góllal vezetett a magyar csapat, a második félidő első tíz percében azonban olyan hullámvölgybe került, ami végül megpecsételte a sorsát. A Veszprém a Kiel vagy a Barcelona ellen...
Otthagyta a névadó szponzora a szegedi kéziseket, így is bajnokok lettek
A Veszprém a BL-ben javíthat, ha sikerülne, a magyar ezüstérmes válna Európa legjobb csapatává.
Veresége ellenére is a Bajnokok Ligája négyes döntőjébe jutott a veszprémi kézicsapat
A negyeddöntő visszavágóján két góllal nyert a dán Aalborg, de a magyar klub hétgólos előnnyel indult.