A mémmé vált svájci szurkoló: Nem tudom, mi történik velem
Már a svájci légitársaság is azon ügyködik, hogy Luca Loutenbach ott lehessen a spanyolok elleni szentpétervári negyeddöntőn.
C. Ronaldo rémálma: a svájciak kólával tuningolták magukat a sorsdöntő meccsen
Egyre biztosabb, hogy a mostani foci-Eb nemcsak a magyar válogatott nagyszerű teljesítményéről vagy a szokatlanul sok kihagyott tizenegyesről és öngólról marad emlékezetes, hanem a kóláról is.
Alig bírták a kommentátor hangszálai a svájci továbbjutás utáni végtelen örömöt
Van olyan helyzet, amikor az ember már alig bír hangosabban kiabálni örömében.
Őrület a francia–svájcin is, a világbajnok franciák 3-3 után büntetőkkel estek ki
Négy hibátlan párharc után Mbappé rontott utolsóként, Sommer megfogta a 11-esét, kiejtve a vb-győztes csapatot. A franciák 3-1-re fordítani tudtak a korai svájci gól után, de Svájc a hajrában...
Aggasztó vegyszereket azonosítottak a hétköznapi használatú műanyagokban
A csomagolásban, a textíliákban vagy a játékszerekben alkalmazott műanyagok 24 százalékát minősítették potenciálisan aggodalomkeltőnek svájci kutatók.
Németországban és Svájcban kényszerített szexmunkára lányokat a szolnoki pár, 21 millió forintot...
Éveken keresztül dolgoztattak így nőket külföldön.
A törökök szétestek, Svájc a 3-1 után is csak reménykedhet
Törökország pont nélkül esik ki az Eb-ről, utolsó meccsükön legveszélyesebb játékosuk a balhátvéd volt.
Karikó Katalin kapta a legnagyobb svájci gyógyszerészeti díjat
„Az ön kitartása nemcsak a vakcinológia új korszakát hozta el, de a gyors és tömeges immunizációt is.”
Megvan az első továbbjutó, Olaszország 3-0-val robogott át Svájcon is
Dominálják az A csoportot, történelmi rekord közelébe kerültek. Locatelli két remek gólt szerzett, Immobile lőtte a harmadikat.