Győri Audi ETO KC

Lehengerlő második félidővel újra kézi-BL-döntős a Győri ETO
32-27-re verték a dán Esbjerget, ezzel 2019 után újra a BL-győzelemért játszhat a magyar bajnok Győr. A félidőben még 15-15 volt, utána viszont minden összeállt Ambros Martín csapatának, amely az...
A Brest legyőzésével négyes döntőbe jutott a Győr a női kézilabda BL-en
35-23-ra nyert a magyar csapat, a négyes döntő június 4-5-én lesz Budapesten.
Egymásnak ugrott Ambros Martín és Elek Gábor a Fradi–Győr női kézirangadón
Martín annyit mondott az ötgólos Fradi-siker után, hogy soha többé nem akar Elekről beszélni.
Görbicz Anita a győri kézisek új klubelnöke
Már nem a pályán, hanem az irodából vezeti a csapatát.
Görbicz Anita lehet a győri kézilabdaklub elnöke
A világ legjobb női játékosának is választott Görbiczet a győri polgármester javasolja elnöknek.
Három BL-győzelem után tolták félre a győri kézisek elnökét
Bartha Csaba sikeres vezető volt, mégsem bíztak benne. 80 milliós végkielégítés, összeférhetetlen stílus, kulcsjátékosok távozása, sokat bírált igazolás és belső konfliktusok – mi zajlik a...
Lemond a Győri Audi ETO KC elnökségi tagságáról a győri polgármester
Ugyanakkor Dézsi szerint az önkormányzat fix, többségi tulajdonosi háttere biztonságot adhat az átalakuló kézilabdacsapatnak.
A pénz a szakmai munka rovására ment, nemcsak a kézilabdában, máshol is
A Bajnokok Ligáját nyerő magyar kézilabdaedző, Danyi Gábor hétfőn elköszönt a Siófoktól. Csapata 48 gólt kapott egy magyar bajnokin egy középcsapattól, akkor már tudta, hogy itt a vége. Milyen a...
BL-bronzéremmel fejezte be pályafutását Görbicz Anita a Győrrel
Három góllal vette ki a részét az orosz CSZKA kiütéséből.
Kövess minket Facebookon is!