Győri Audi ETO KC
Idő előtt visszatért a Győrrel négy BL-t nyerő Ambros Martín az ETO-hoz
Eredetileg csak nyáron folytatta volna, Danyi kirúgása miatt már most kezd.
Kirúgták a győri kézilabdások vezetőedzőjét, Danyi Gábort
A Fraditól elszenvedett kiütéses vereség miatt váltak meg tőle.
Kiütötték a Fradi női kézisei a BL-döntőre készülő Győrt
31-22-re nyert a Fradi a Népligetben, és így hat év után ismét bajnok lehet.
A szezon végén visszavonul Görbicz Anita, nyártól már a Győri Audi ETO sportigazgatója lesz
A világklasszis irányító eddig ötször nyerte meg a kézilabda Bajnokok Ligáját a győri csapattal.



