A szoknyás ördög, akire Mussolini is kíváncsi volt

Alfonsina Strada az egyetlen nő, aki végigtekert egy nagy biciklis körversenyt. Az 1924-es Girón seprűnyél is volt a kormánya, 21 órán át ült nyeregben egyetlen nap alatt, jutalmát pedig...

Valter Attila: Irgalmatlanul nehéz második hét volt, mert féltek a Giro lefújásától

A Giro d'Italiát a 27. helyen befejező magyar bringás szerint Csömörről indulva sem lehetetlen Grand Tourt nyerni.

Tárgyalnak arról, hogy 2021-ben vagy 2022-ben Budapestről induljon a Giro d'Italia

Idén tavasszal az olasz körverseny három szakaszát Magyarországon rendezték volna.

Annak köszönheti az álmát, hogy tökutolsó lett a Girón

Aki követi a kerékpársportot, biztosan találkozott már a Pinarello névvel. Az olasz márka számos Grand Tour-győzelemhez, világbajnoki címhez és világrekordhoz segítette hozzá a sportág legjobbjait,...

Geoghegan Hart drámai végjátékban nyerte meg a Giro d'Italiát

A záróidőfutam előtt egy másodpercnyi különbség sem volt közte és Hindley között. Valter Attila összetett 27. hellyel zárta első háromhetesét.

Valter Attila kilencedik lett a Giro utolsó hegyi szakaszán

A magyar bringás a legjobbak között volt a sestriere-i emelkedőn. Az összetett verseny első két helyezettje között nincs időkülönbség az utolsó szakasz előtt.

Giro: Valter Attila csapattársa nyerte a tiltakozás miatt lerövidített szakaszt

A cseh időfutam-bajnok, Josef Černy szökésből nyerte az olasz körverseny káoszos napját.

Giro: tizenöt nap és egy borzasztó nehéz hegyi szakasz után van új rózsaszín trikós

Már Kelderman vezet az olasz körön, de ő is elég sokat kapott néhány riválisától. Valter a 79. helyen fejezte a havas hegyek között vezetett etapot.

Nem robbantotta be a versenyt a Giro első havas szakasza

O'Connor nyert szökésből, a favoritok együtt érkeztek a még keményebb hegyi szakaszokra spórolhattak. Valter 24. maradt összetettben.