Foci-vb 2022

RSS

A hollandok megszenvedtek Szenegállal, de a hajrában behúzták a győzelmet

Percekkel a vége előtt is úgy tűnt, hogy meglesz az első 0-0, de végül Gakpo fejesével és Klaassen góljával 2-0-ra nyert Hollandia.

Abszurd ellenzéki kiállás, hogy az iráni vb-szurkolók egyszerre tapsolnak és fütyülnek

Az angol–iráni vb-meccsen az iráni játékosok nem énekelték saját himnuszukat, de a szurkolók nem őket fütyülték ki ezután, hanem saját elnyomó rezsimjüket. A futballisták és szurkolók egy oldalon...

Grealish azért ünnepelt furán a vb-gólja után, mert ezt ígérte egy fiatal rajongójának

Egy Finlay nevű 11 éves City-drukker írt neki egy levelet, találkoztak élőben, megállapodtak egy ünneplésben, ez lett a vége.

A belgáknak a második számú mezüket is át kell alakítaniuk a FIFA szigora miatt

A leghíresebb fesztiváljukra, a Tomorrowlandre utaló szivárványos mez gallérjának belsejéről kell leszedniük a LOVE feliratot.

Szétfejelt orr, gólzápor és dübörgő cseresor: Anglia 6-2-re lelépte Iránt a vb-n

Félórányi gyürkőzés után beindult a henger, a 103. percre is jutott a nyolc gólból.

A fél világ csalást kiáltott, de jogosan vették el a Katarnak lőtt gólt a vb-nyitómeccsen

A foci-vb első meccsének harmadik percében nem adtak meg egy szabályosnak látszó gólt. Az ecuadori támadó lesen állt, ezt az animáció is megmutatta, de azt a jelenetet nem láthattuk, hogy kitől...

A FIFA bekeményített, visszakoznak a szivárványos karszalaggal lázadozó válogatottak

Már a vébé második napján botrány lett az LMBTQI-közösség melletti kiállásból.

Az iráni válogatott támogatásáról biztosította az elnyomó teheráni rezsim elleni népmozgalmat

Ehsan Hadzsszafi csapatkapitány az Anglia elleni meccs előtt a csapat nevében azt mondta, nem hallgathatnak a szeptember óta tartó, több száz halálos áldozattal járó tiltakozásokról.

Megszánt két, sör után kajtató angolt egy katari sejk, és meghívta őket a palotájába

A liverpooli szurkolók videóra is felvették, ahogy egyikük megdögönyözi a sejk egyik oroszlánkölykét.