Megint Bale lett a walesiek hőse, megvan a vb első döntetlenje
Az első félidőben az aranylabdás George Weah fia, Timothy Weah szerzett vezetést az amerikaiaknak, a másodikban pedig a walesiek ikonja egy büntetőből egyenlített ki.
A hollandok megszenvedtek Szenegállal, de a hajrában behúzták a győzelmet
Percekkel a vége előtt is úgy tűnt, hogy meglesz az első 0-0, de végül Gakpo fejesével és Klaassen góljával 2-0-ra nyert Hollandia.
Szétfejelt orr, gólzápor és dübörgő cseresor: Anglia 6-2-re lelépte Iránt a vb-n
Félórányi gyürkőzés után beindult a henger, a 103. percre is jutott a nyolc gólból.
A török Trabzonspor ellen, otthon kezd a Fradi az Európa-ligában
A török bajnoki címvédő az első fordulóban, szeptember 8-án látogat Budapestre.
Erős csoportba került a Fradi az Európa-ligában: a Crvena zvezda és a Monaco is az ellenfelek között
A magyar bajnok sorozatban négy egymást követő szezonban jutott el valamelyik európai futballsorozat főtáblájáig.
Az olaszok egy vádlizott kapásgóllal, hibátlanul nyerték a csoportot
Az olaszok szinte 90 percig a kapujukhoz szegezték Walest, akiken az sem segített, hogy a második félidő elején kiállították egy játékosukat.
Borult a papírforma, első meccsén kikapott a magyar válogatott a női kézilabda-Eb-n
A csoportban leggyengébbnek tartott horvát csapattól többen hiányoztak is, de így is meg tudták lepni a magyarokat.
Ferencváros – Barcelona 0-3
Az első pillanatól fogva ellenállhatatlan volt a Barcelona, így kevesebb mint fél óra alatt három gólt rámoltak be. A második félidőben aztán visszavettek a tempóból, de így is óriási fölényben...
Ferencváros – Juventus 1-4
Morata találatával korán előnybe került a Juventus a Ferencváros ellen, a 60. percben pedig egy villanás után meg is duplázta a Juventus előnyét. A helyére érkező Dybala aztán Dibusz hibáit...