Ferencváros – Juventus 1-4

2020. november 04. – 20:53

Forrás: Szabó Bernadett / Reuters

• A Barcelona elleni 5-1 és a Dinamo Kijev elleni 2-2 után a Juventust fogadja a Ferencváros a Puskás Arénában.
  • Az olasz csapat már a hetedik percben előnybe került Morata góljával, de a Fradit felrázta a találat, és bár a befejezések pontatlanok voltak, tartották az iramot az olaszokkal.
  • A második félidő első perceiben sem sokat változott a játék képe, a Fradi továbbra is pontatlanul játszott, a Juve pedig a vezetés birtokában nem erőltette túl a dolgokat.
  • A 60. percben szinte a semmiből ismét Morata volt eredményes, így 2-0-ra módosult az állás.
  • A 72. percben aztán Dybala is gólt lőtt, ezzel valószínűleg el is döntötte a meccset.
  • A 81. percben Dibusz megint hatalmasat hibázott, Dybala pedig belőtte a negyediket.
  • A hajrában végül Bolinak több kimaradt helyzet után összejött a szépítés, így lett 4-1 a vége.