Bayern-Manchester United és PSG-Milan meccs is lesz a BL utolsó csoportkörében
Egyértelműen az F csoport lett a legerősebb, ide került a PSG, a Dortmund, a Milan és a Newcastle is.
Az őt kiállító bíró is lepacsizott a brazilok elleni vezető gólját mez nélkül ünneplő kameruni...
Vincent Aboubakarnak volt már egy sárgája, mégis megadta a módját az ünneplésnek. Végül győztek is a góljával, de Kamerun így is kiesett.
Uruguay a 100. percig hajtott még egy gólért, végül 2-0-val kiesett a vb-ről
Hiába nyert meggyőző játékkal a dél-amerikai csapat, a H csoport másik meccsének eredménye miatt a két gól nem volt elég, hogy tovább is jusson.
Mexikó feltámadása fél méteren múlt, a szaúdiak magukkal rántották őket a kiesésbe
Öt perc alatt két gólt lőtt Mexikó a második félidő elején, Chávez jó harminc méterről bombázott a bal felsőbe egy szabadrúgást. A végén jött a csattanó, a szaúdi góllal megpecsételődött Mexikó...
A meccs megmozdulását hozta össze a ghánai csatár azzal, hogy luftot rúgott
Iñaki Williams nem talált el egy középre tett labdát, így lőhette meg Mohamed Kudus a ghánaiak harmadik, egyben győztes gólját Dél-Korea ellen. A végeredmény 3-2 lett.
A nézőkön kívül senki nem nyert a kameruni–szerb vb-meccs hat góljával
A szerb Mitrović egymaga lőhetett volna hat gólt, de csak egy jött össze neki, így 3-3 lett a vége az egyébként nagyon izgalmas és fordulatos meccsnek.
A vb eddigi legszebb góljával és egyik legmeggyőzőbb félidejével mutatkoztak be a brazilok
A csoportkör első fordulójának zárómeccsén Szerbia sokáig tartotta magát, de a brazilok felpörögtek, két gólig és két kapufáig jutottak.
A belgák nem játszottak jól, de egy szerencsés góllal így is győzelemmel kezdték a vb-t
Kanada szinte végig dominált a papíron jóval erősebb Belgium ellen, amely azonban egy semmiből jött góllal így is 1-0-ra győzött.
Közel ezer passzal és hét góllal köszöntek be a spanyolok a katari vb-n
7-0 lett a vége, Costa Rica lövésig sem jutott el.
Megint Bale lett a walesiek hőse, megvan a vb első döntetlenje
Az első félidőben az aranylabdás George Weah fia, Timothy Weah szerzett vezetést az amerikaiaknak, a másodikban pedig a walesiek ikonja egy büntetőből egyenlített ki.