Az adrenalin még hajtja, kilencedik olimpiáján indult a grúz sportlövőnő
Az 52 éves Nino Salukvadze 1988 óta minden olimpiára kijut, bajnok is volt, most ő a női részvételi rekorder.
Péni István ötödik lett a légpuskások döntőjében
Az Európa-bajnok magyar sportlövő a 7. helyen jutott be a nyolcas döntőbe.
Koronavírusos betegeket is lélegeztetett a kórház alagsorában lőni tanuló ápoló, most olimpiai...
Az iráni Dzsavad Foruhi négy éve kezdett lőni, 41 évesen olimpiai bajnok lett, miközben szívbetegséggel is küzd.
Olimpiai rekord kellett a tokiói olimpia első aranyérméhez
A kínai Jan Csien bírta jobban idegekkel a női 10 méteres légpuska döntőjében, utolsó lövésével nyert.
A Mészáros, Péni sportlövő páros nyerte az olimpiai főpróbát
A két sportlövő éppen csak bekerült az eszéki vk döntőjébe, de ott remekül teljesítettek.
Két évre eltiltotta Sidi Pétert a sportlövőszövetség
A büntetést azért kapta, mert jogtalanul hatolt be Péni István hotelszobájába.
Az eltiltott Sidi Péter biztosan nem lesz ott a tokiói olimpián
A szövetség hétfőn hirdette ki a sportlövő-válogatott összetételét.
Egy évre tiltották el Sidi Pétert, bukhatja az olimpiát
A fegyelmi bizottság döntése ellen fellebbezni fog a világbajnok sportlövő ügyvédje.
Eb-aranyérmet nyert Péni István légpuskában
„Az ismert körülmények miatt nehéz felkészülésen vagyok túl. Mesébe illő ez a győzelem” – mondta a nemrég szabotázs áldozatává vált Péni.
Közleményben utasítja vissza a vádakat Sidi Péter sportlövő
Szerinte a rosszakarói távol akarják tartani az olimpiától, mert azzal mások jól járnának.