Nem indul újra magyar színekben az alpesi síben Izraelnek olimpiai 6. helyet hozó Szőllős Barnabás
Szőllősék egy 2017-es konfliktus után hagyták ott a magyar csapatot.
Nagyon durván odaverte magát egy síző a félcsőhöz, csoda, hogy lábra tudott állni utána
Az új-zélandi Harrington ütközése után mozdulatlanul feküdt. Egy finn versenyző egy operatőrt ütött ki ugrása közben az olimpián.
A zsűri olimpiai bronzhoz juttatta, de a síkrosszos inkább lemondott volna erről
A zsűri szerint a döntőben akadályozták az utolsó Maiert, de ő is azt mondta, hogy semmi sportszerűtlenség nem volt a svájci Smith manőverében.
Kanada nyerte a hokiklasszikust az olimpia női tornáján
A kanadaiak 3-2-re verték az Egyesült Államokat a döntőben, és ötödször lettek olimpiai bajnokok.
Rémálommá vált Shiffrin olimpiája, harmadik versenyén is kiesett a sztársíző
Az amerikai Shiffrin favoritként indult alpesi kombinációban, a lesiklást simán vette, de a szlalomban csak 10 másodpercig volt versenyben.
A legbizarrabb doppingmagyarázkodások: elméleti ikertestvértől a rosszul időzített orális szexig
A 15 éves orosz műkorcsolyázó világsztár, Kamila Valijeva állítása szerint a nagyapja szívgyógyszerét beszedve lett vétlen doppingoló. Furán hangzik, de ennél jóval meredekebb magyarázatokkal is...
Meglepetések az olimpiai hokitornán: az USA és Kanada is kiesett a nyolc között
Európa-bajnoksággá változott a torna, a szlovákok éremért játszanak.
Jogosan zárta ki a magyar főbíró a magyar gyorskorcsolyázókat az olimpián
Kónya Zsófia a negyeddöntőben, Jászapáti Petra az elődöntőben búcsúzott, a férfi váltó megnyerte a B döntőt.
Húsz év után nyerték meg a franciák a férfi szlalom olimpiai aranyát
Clement Noël a második futamban a hatodik helyről ugrott az élre. Kékesi Márton a 33. lett.
Három szívgyógyszer nyoma is volt a doppinggal bukott Valijeva mintájában, de csak egy volt tiltott
A 15 éves műkorcsolyázó a nemzetközi Sportdöntőbíróság engedélyével folytathatta az olimpiát, vezet is a rövidprogram után.