A balesetben senki sem sérült meg.
Összeesett a pályán a ghánai válogatott futballista és meghalt
Albániában történt a tragédia, a csatárnak volt már gondja a szívével.
Uruguay a 100. percig hajtott még egy gólért, végül 2-0-val kiesett a vb-ről
Hiába nyert meggyőző játékkal a dél-amerikai csapat, a H csoport másik meccsének eredménye miatt a két gól nem volt elég, hogy tovább is jusson.
10 perc hosszabbítás is kevés volt a meccs után reklamálásért kiállított koreai edzőnek
Paulo Bento így pont a Portugália elleni sorsdöntő meccset kénytelen kihagyni. Az egyik ghánai edző közben a sírdogáló Sonnal szelfizett a pályán.
A meccs megmozdulását hozta össze a ghánai csatár azzal, hogy luftot rúgott
Iñaki Williams nem talált el egy középre tett labdát, így lőhette meg Mohamed Kudus a ghánaiak harmadik, egyben győztes gólját Dél-Korea ellen. A végeredmény 3-2 lett.
Egy hajmeresztő kapushiba kis híján lehúzta a vécén a portugálok győzelmét
Diogo Costa nem vette észre az elöl ragadt ghánai támadót a 100. percben.
A vb eddigi legőrültebb negyven percét hozta a portugál–ghánai meccs, pedig sokáig nem történt semmi
C. Ronaldo kezdte meg a gólgyártást tizenegyesből, 3-2 lett a vége. A portugálok vezetik a H csoportot.
Kölykökért mászhatott be az oroszlánok kifutójára, a gondozók találták meg a holttestét
A férfi valószínűleg az accrai állatkert féltve őrzött fehér oroszlánkölykeit akarta ellopni.
Egy ghánai törzs királyának fia a Honvéd új futballistája, pénteken már játszhat is Mezőkövesden
Mohammed Kadiri Ukrajnából érkezett Magyarországra.
Áder János megtekintette Ghánában a magyar szennyvíztisztítót, és azt mondta: A tudásnak nagyon jó...
Magyarországnak nagyon komoly versenytársakat kellett legyőznie ehhez – mondta a másfél éve működő szennyvíztisztítóról a köztársasági elnök.