Rendőrségi eljárás indult a Zalaegerszeg–Budafok focimeccs közvetítése miatt
Bekapcsolva maradt az M4 munkatársának mikrofonja. Azt mondta, direkt nem mutatják, hogy jobboldalt szurkolók vannak a zárt kapus meccsen.
Ahol a szomszéd letiltatta a kertes házak közé épített focipályát
Van olyan település Magyarországon, ahol a kertes házak mellé lehet építeni egy relatíve nagy focipályát. De Ménfőcsanakon az egyik szomszédot zavarta, úgyhogy bíróságra ment az utánpótlásnak...
Újpesten megoldották a meccsnézést a szülők
Kerítésfalba fúrt kukucskálólyukak, alumínium háztartási létra – szülői praktikák a zárt kapus edzések idején.
Aznap kezdtük a nyitást, amikor az UEFA Eb-s nézőszámokat várt tőlünk
Az ellenzék szerint Orbán azért nyit a magas halálozási arány ellenére is, mert nyáron 20-30 ezer nézős Európa-bajnoki meccseket akar Magyarországon. Ami tény: az UEFA április 27-ig akarja...
Meccs közben halt meg egy túristvándi focista
Az 52 éves férfi koronavírus-gyorstesztje negatív volt.
A kisvárdai sportigazgató a légiósok barátnőin kéri számon, ha a játékosai nem teljesítenek
Révész Attila szerint az asszony dolga, hogy a focistának ne kelljen házimunkával vagy gyerekneveléssel foglalkozni. Már ha a jövőben is szeretnének ilyen jó körülmények között élni.
Piros lapot kapott egy kutya Szerbiában, amiért négyszer is megzavart egy focimeccset
A kutya emiatt a következő meccsen nem vehet majd részt.
Kikapott a Fradi a bajnokságban utolsó Diósgyőrtől
A 84. percben beállt Suljic, második érintéséből belőtte a Diósgyőr győztes gólját, majd négy perccel később lehozta az edző.