A meccs megmozdulását hozta össze a ghánai csatár azzal, hogy luftot rúgott
Iñaki Williams nem talált el egy középre tett labdát, így lőhette meg Mohamed Kudus a ghánaiak harmadik, egyben győztes gólját Dél-Korea ellen. A végeredmény 3-2 lett.
Világbajnok bokszoló fenyegeti Messit, amiért szerinte meggyalázott egy mexikói mezt az öltözőben
A felvételeken látszik, hogy szó sincs tiszteletlenségről, de ez Canelo Álvarezt nem igazán zavarja.
Amikor a diákok azt kérik, hadd nézzenek bele óra közben egy vb-meccsbe, mert éppen most van szöglet
Pad alá rejtett mobilok, streamelés a szünetben, kivetítőkön futó mérkőzések: tanárok mesélnek arról, mennyire zavarnak be a tanításba a katari foci-vb napközbeni meccsei. Hogy tudja ezt kezelni az...
A nézőkön kívül senki nem nyert a kameruni–szerb vb-meccs hat góljával
A szerb Mitrović egymaga lőhetett volna hat gólt, de csak egy jött össze neki, így 3-3 lett a vége az egyébként nagyon izgalmas és fordulatos meccsnek.
Brazília vb-szereplésén is múlhat a politikailag szétszaggatott ország egyesítése
Újra nemzeti szimbólummá válhat a Bolsonaro-mez, de a vb miatt elsikkadhatnak az egyre erőszakosabb szélsőjobboldali tiltakozások is.
A kínai tévében cenzúrázzák a vb-t, elkapcsolnak a maszk nélküli szurkolókról
Kínában azt találgatják a kemény lezárások ellen tiltakozó szurkolók, hogy vajon egy másik bolygón játsszák-e a vb-t.
Özilre utalva, a szájukat befogva üzentek a katari szurkolók a németeknek
A gyakorló muszlim középpályás négy éve azért vonult vissza a válogatottságtól, mert úgy érezte, török származása miatt lett belőle közellenség.
Tizenkét embert vett őrizetbe a brüsszeli rendőrség a marokkói drukkerek zavargása után
A város polgármestere Twitteren ítélte el a történteket, a belügyminiszter köszönetet mondott a rendőröknek.
A cserecsatár gólja mentette meg Németországot, 1-1-et játszottak a spanyolokkal
13 perccel a becserélése után egyenlített Niclas Füllkrug a spanyolok elleni meccsen.