Fegyveresek törtek be londoni otthonába, ezért utazott haza Sterling a vb-ről

Ilyenkor a család az első, mondta az angolok szövetségi kapitánya. Sterling már a vasárnapi nyolcaddöntőt is kihagyta.

Anglia három sprinttel kiütötte Szenegált a vb-ről

Henderson, Kane és Saka villámgyors góljaival nagyon simán, 3-0-val mentek tovább a negyeddöntőbe, ahol angol–francia csúcsmeccs jön.

Lewandowski förtelmes büntetőjét az újrarúgatás sem tudja feledtetni

Kicsit túlzásba vitte a megtorpanást a franciák elleni nyolcaddöntőn.

A vb legszebb érvénytelen gólját ollózta Giroud, a franciák Mbappé-show-val negyeddöntősek

Lengyelország nem sokat tudott tenni a vb-címvédő ellen, Giroud gólja és Mbappé duplája után Lewandowski egy újrarúgatott büntetőből szépített, így lett 3-1 a vége.

És most akkor igazán beindul a foci-vb

Tizenhat csapat maradt versenyben, és szombaton már jönnek is az első nyolcaddöntők, de a németek és a belgák nélkül. Japán és Dél-Korea tovább folytathatja a menetelést a nagy csapatok ellen....

Öt gól, két fordítás és elszabadult indulatok – Svájc őrült meccsen verte a szerbeket

Ezúttal a 2018-as vb-n már látott botrány is elmaradt a két válogatott között, de feszültség így is volt bőven. Svájc nem kevés izgalom után 3-2-re nyert és nyolcaddöntős.

Egészpályás rohanás után verte Dél-Korea Portugáliát, mehetnek a nyolcaddöntőbe

Dél-Korea a portugálok ellen csinálta meg azt, amit Japán a németek és a spanyolok ellen.

Di María a vb gólját csavarhatta volna szögletből, Szczęsny csak mosolygott a próbálkozáson

Nem először jött volna be a trükk az argentinnak.

Feltűnt már a dán kapus furcsán különleges védésmódja?