Koroknai Gergely

RSS

Sorban második nap kapták lelátói kötögetésen az olimpiai bajnok brit műugrót

A 10 méteres szinkronugrásban győztes Tom Daley a koronavírus miatti lezárás alatt kezdett kötögetni.

Simone Biles visszatér az olimpián, a gerenda döntőjét már nem hagyja ki

Rióban bronzérmes volt ebben a számban a négyszeres olimpiai bajnok.

A Facebook-algoritmusnak mondott köszönetet a világcsúccsal olimpiai bajnok hármasugró

A venezuelai Yulimar Rojas hazája első női olimpiai bajnoka lett.

Játék közben rohant ki új ütőért a tollaslabdázó az olimpiai döntőben

A pontot, majd aztán az aranyat is megnyerte a pillanatnyi emberhátrányt bevállaló indonéz páros.

Fura jelenet a Magyar Nagydíjon: Hamilton tök egyedül rajtolhatott el

Ráadásul a futam második rajtjánál. De hol voltak a többiek?

Tömegbaleset, káosz a Hungaroringen, Ocon nyert, Vettel a 2., Hamilton a mezőny végéről dobogós

Ocon 2015 után nyert versenyt, Hamilton és a Mercedes is átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben. A rajt után Bottas okozott nagy balesetet az esőben, a rivális Verstappen és Pérez, illetve Norris futamát is tönkretéve.

A középkorban még tudtak rendesen bulizni az emberek

VIII. Henrik és I. Ferenc egy hatmilliárd forintnyi pénzbe kerülő, 18 napos bulipárbajban mutatta meg, mekkora barátok. Pávát ettek delfinnel, aztán két év múlva már háborúba vonultak egymás ellen.

A nap nyerőszámai az olimpián: 0,23, 29, 43, 354

Milák begyűjtött egy ezüstöt, feltámadtak a női kéziseink, negyeddöntős a férfi pólócsapat. Jamaica tarolt a női 100 sprintfutásban. Djoković dobált és csapkodott, újabb két számtól lépett vissza az amerikai tornászlegenda Biles, az utolsó léghajlító ezúttal a vizet igázta le a szél segítségével, a Baja méretű San Marino már két éremnél jár Tokióban. Ez történt szombaton az olimpián.

Hamilton agyonverte a mezőnyt a hungaroringi időmérőn

Bottasnak 3, Verstappennek 4 tizedet adott a hirtelen nagyot gyorsuló Mercedesszel. A vasárnapi futamon a vb-elsőségért mehet Hamilton.

Kapuscsere a kiesés ellen küzdő magyar női kézilabda-válogatottnál az olimpián

Janurik Kinga helyére Szikora Melinda került a csapatba.

A riói bronzérmes Márton Anita lemarad a súlylökés döntőjéről Tokióban

A gyerekvállalás és sérülés után júniusban visszatérő Márton 17,59-cel zárta a selejtezőt.

Djoković összeomlott az elődöntőben, nem lesz meg a történelmi Golden Slam

A második szettben 3:2 után szétesett a szerb sztár játéka, onnan csak egy gémet nyert, így Zverev döntőzhet Hacsanovval.

Óriásit bukott, mentővel vitték el a pályáról a BMX-verseny címvédőjét

Az amerikai Connor Fields az elődöntőben esett, megúszta komoly sérülések nélkül.

Tokió: az összes pénteki magyar eredmény egy helyen

Lementek a pénteki úszódöntők, elkezdték a szereplést atlétáink Tokióban.

Hazaküldték az olimpiáról a német sportvezetőt, aki tevehajcsárnak titulálta az algériai és eritreai indulókat

Patrick Moster elnézést kért a férfi kerékpáros időfutam alatti bekiabálásáért.

Hosszú nem jutott be az elődöntőbe 200 háton, vége az olimpiájának, Milák a második idővel elődöntős 100 pillangón

Szabó Szebasztián 100 pillangón, Burián Katalin 200 háton jutott tovább az elődöntőbe.

A japán olimpikon, aki 54 év és 8 hónap alatt futott le egy maratont

Kanakuri Sizo a japán maratonfutás egyik legfontosabb alakja, mégis a világ leglassabb maratonjáról lett ismert.

Az időfutamban már nem kegyelmezett a holland bringás, aki az országúti versenyen azt hitte, nincs senki előtte

Annemiek van Vleuten 38 évesen az ezüstje mellé nyert egy aranyat is Tokióban.

Kis híján beborították ellenfelüket a brit evezősök a döntőben, az érmük múlt rajta

Egy norvég hajó borult az egyik elődöntőben, furcsa dolgok napja volt a szerda az evezőspályán.

A négyszeres olimpiai bajnok Simone Biles az egyéni összetettől is visszalépett a mentális egészségére hivatkozva

Később döntenek arról, hogy a szerenkénti döntőket vállalja-e a torna szupersztárja.

Elbukta az elődöntőt, bronzért küzdhet a férfi kardcsapat

Szilágyi Áronék 30-25-tel kezdték az utolsó kört, de az olaszok nagyon felszívták magukat a végére, és 45-43-ra fordítottak, ezzel ők mentek a döntőbe. 1988 óta nem nyert aranyat a kardcsapat, a sor most sem szakad meg.

Tokió: az összes szerdai magyar eredmény egy helyen

Milák-arannyal indult a nap, Németh Nándor 57 éve az első magyar, aki 100 gyorsan döntőbe jutott. A dzsúdós Tóth Krisztián vigaszágon, bronzért küzdhet a férfi karcsapat

Milák: A rajt előtt szétszakadt rajtam a gatya, csak le akartam úszni a döntőt

Nem várt probléma zavarta meg, de így is olimpiai bajnok lett.

Az őrjöngve ünneplő ausztrál úszóedző a hétfői nap sztárja Tokióban

Nem csoda, tanítványa, Ariarne Titmus legyőzte a verhetetlennek hitt Katie Ledeckyt 400 gyorson. A brit Peaty félelmetes szintre emelkedett újabb aranyával.

Átengedett egy kacsacsaládot a pályán, majd öthajós hátrányból nyerte futamát az olimpián

Az ausztrál legenda, Henry Robert Pearce aztán még olimpiai bajnok is lett világcsúccsal.