Sallai vagy Szoboszlaiék? Már biztos, 18 év után újra lesz magyar győztes a Német Kupában
Détári Lajosnak egyszer, Lisztes Krisztiánnak kétszer sikerült ez, a Freiburg-RB Leipzig döntővel garantált, hogy újabb magyar siker születik.
Végzetes Bayern-csere, érlelődő magyar kupasiker Európában
A nemzetközi futballtornák negyeddöntőinek gyorselemzése Hrutka Jánostól.
Gulácsiék az Európa-liga döntőjéért játszhatnak, az Atalantát kiejtve elődöntősök, kiesett a...
A Leipzig az otthoni 1-1 után egy kapufás góllal és egy büntetővel intézte el a továbbjutást. A Barcelona a ráadásban kezdett csak játszani, ez késő volt.
Európa-liga: háborúellenes tiltakozással indult a Napoli–Barcelona; Willi Orbán betalált
Az Atalanta ukrán játékosa is a háború ellen tiltakozott gólja után.
Most nem Szoboszlai, hanem Willi Orban szerzett gólt a Lipcsében
Az RB Leipzig 2-0-ra nyert a Wolfsbug ellen, a magyar védő fejesével szerezték meg a vezetést.
Becserélése után egyetlen perccel gólt rúgott Szoboszlai Dominik a Bundesligában
Sőt, a hajrában még egy gólpasszt is kiosztott a magyar középpályás, az RB Leipzig 4-1-re nyert a Fürth ellen.
Mbappé zsenialitását Orbán, Messi pimaszságát Gulácsi élte át a BL-ben
A PSG fordulatos meccsen verte 3-2-re a Lipcsét, a Real ötig jutott, a Liverpool az Atléticót verte 3-2-re.
Orbán visszament Lipcsébe, nem játszik a Wembley-ben
Rossi elvárta, hogy tekintettel legyenek rá a klubok a vb-selejtezőkön.
Szoboszlai Dominik góllal mutatkozott be Lipcsében a szezon első meccsén
Szoboszlai a pályára lépése után három perccel már gólt lőtt. Willi Orbán is betalált az RB Leipzig győztes meccsén.