Fucsovics szettet nyert Djokovićtól, de kikapott tőle

A legjobb magyar teniszező a második játszmában jobban játszott, mint a szerb világelső.

Medvegyev nyerte a US Opent, Djokovićnak nem lett meg a naptári Grand Slam

Az első Grand Slam-győzelmét megszerző orosz óriásit játszott a döntőben, Djoković nem tudta egy éven belül megnyerni mind a négy nagy tornát.

A nap nyerőszámai az olimpián: 0,23, 29, 43, 354

Milák begyűjtött egy ezüstöt, feltámadtak a női kéziseink, negyeddöntős a férfi pólócsapat. Jamaica tarolt a női 100 sprintfutásban. Djoković dobált és csapkodott, újabb két számtól lépett vissza az...

Djoković elveszítette a bronzmeccset, amin egy ütőt a nézőtérre dobott, egyet összetört

Carreño Busta egy 2 óra 47 perces mérkőzésen győzte le a világelsőt, a spanyolé a bronz az olimpián.

A nap, amikor egymás után búcsúztak a sztárok az olimpián, köztük Cseh László is

Harmadszor is elvesztette az olimpiai elődöntőt Djoković, bukta a címvédést a dzsúdó francia óriása, és bukott a BMX nagy esélyese. A női pólósok hozták a kötelezőt.

Djoković összeomlott az elődöntőben, nem lesz meg a történelmi Golden Slam

A második szettben 3:2 után szétesett a szerb sztár játéka, onnan csak egy gémet nyert, így Zverev döntőzhet Hacsanovval.

Djoković nyerte Wimbledont, 20 Grand Slammel utolérte Federert és Nadalt

A világelső négy szettben verte az olasz Berrettinit, hatodszor győzött a londoni Grand Slamen.

Fucsovics nagyot küzdött, de Djoković három szettben nyerte a negyeddöntőt

A magyar teniszező óriásit játszott Wimbledonban, de a világelsőt már nem tudta megszorítani.

Fucsovics Márton: Az első ponttól az utolsóig küzdeni fogok Djoković ellen

A magyar teniszező egy nagyon jó mérkőzést vár a világelső szerb ellen a wimbledoni negyeddöntőben.

Djoković kétszettes hátrányból nyerte meg a Garrost, egy Grand Slamre került Federertől és Nadaltól

A szerb világelső egy drámai hullámvasút végén győzte le Cicipaszt, 19. Grand Slamjét gyűjtötte be.