Kézilabda-vb 2021

RSS

Kézi-vb: lehangoló vereség a svédektől, de az olimpiai esély tovább él

A svédek a hajrára szétfutották a magyar csapatot, az utolsó percekben már csak az volt a cél, hogy ne legyen tíz közte. Ez összejött, 37–28 lett a végeredmény.

Norvégia 6 gólos hátrányból felállva semmisítette meg a franciákat a női kézi-vb döntőjében

Volt olyan pontja a meccsnek, amikor 6 góllal is vezettek ellenük a franciák, de végül 29-22-re nyertek.

Kikaptak a németektől, így csoportmásodikként mehetnek a magyar női kézisek a világbajnokság...

A középdöntőben szerdán Dánia, pénteken Kongó, vasárnap pedig a Koreai Köztársaság lesz az ellenfelük.

Legyőzték a szlovákokat a magyar női kézisek

A félidőben még döntetlen volt az állás, a végére viszont hatgólos különbséggel nyert a válogatott a spanyolországi vébén.

Két héttel a kézi-vb előtt lemondta a válogatott szereplését Tomori Zsuzsanna

A jobbátlövő jelezte a szövetségnek, hogy nem vesz részt a spanyolországi vb-n, de ez nem jelenti azt, hogy a válogatottságtól is visszavonult volna.

A 201 centis kapus a feje fölül rúgta ki a labdát a kézi-vb-döntőben

Bő egy hónap alatt BL-győztes és ismét világbajnok lett Niklas Landin, páratlan adottságai vannak.

Ki a kéziválogatott legnagyobb értéke, és merre tart a csapat?

Ötödik lett a férfi kézilabda-válogatott a világbajnokságon, a korábbi válogatott játékos Borsos Attilával osztályoztuk a teljesítményeket.

A világ legjobb kézise hihetetlen hibát követett el a hosszabbítás végén

A világbajnok dánok Mikkel Hansen hibáját is túlélték, nagy vita lett volna, ha kiesnek a házigazda Egyiptommal szemben.

Kiharcolta a magyar kéziválogatott a hosszabbítást, de megverni nem tudta a franciákat a vb-n

Az utolsó percekben háromgólos hátrányt tüntetett el a magyar válogatott, a ráadásban újra kialakult a különbség. Heroikus és vagány küzdelem volt, de a franciák folytathatják az elődöntőben,...

Nagy László: A magyar stílus egy ötvözet, a franciák ellen is bevetjük

22 éve Gulyás és Nagy is pályán voltak az egyiptomi kézi-vb-n, amikor a franciák az utolsó pillanatban nyertek, most remélik, fordul a szerencse.