Bombameglepetés a hungaroringi időmérőn, Russell a semmiből nyert a Mercedesszel, Verstappen csak...
A világbajnoki címvédőnél motorhiba lépett fel, a futam miatt is aggódhat. Russell mögül a két Ferrari indulhat majd a Magyar Nagydíjon.
Michelisz a fordított rajtrácsban bízhat a Hungaroringen, csapattársa megnyerte az időmérőt
Mikel Azcona volt a leggyorsabb a WTCR időmérőjén, Michelisz a 7. lett, Nagy Dániel a gumifalba csúszott.
Még négy hónap az F1-es Magyar Nagydíjig, de már nincs jegy a futamra
Hat plusz lelátót is építenie kellett a Hungaroringnek, ahol százezer néző lehet.
Vettelt kizárták a Magyar Nagydíjról, Hamiltoné a második hely
A német versenyző autójában nem maradt az előírásnak megfelelő mennyiségű üzemanyag a futam utáni vizsgálathoz.
Tömegbaleset, káosz a Hungaroringen, Ocon nyert, Vettel a 2., Hamilton a mezőny végéről dobogós
Ocon 2015 után nyert versenyt, Hamilton és a Mercedes is átvette a vezetést a világbajnoki pontversenyben. A rajt után Bottas okozott nagy balesetet az esőben, a rivális Verstappen és Pérez, illetve...
Hamilton agyonverte a mezőnyt a hungaroringi időmérőn
Bottasnak 3, Verstappennek 4 tizedet adott a hirtelen nagyot gyorsuló Mercedesszel. A vasárnapi futamon a vb-elsőségért mehet Hamilton.
2037-ig biztosan lesz Forma-1-es Magyar Nagydíj a Hungaroringen
Az eredetileg 2032-ig szóló pénzügyi megállapodást a kormány további öt évvel meghosszabbította.
A Magyar Nagydíj volt a Forma-1 legnézettebb futama 2020-ban
103,7 millió néző követte a tévében, pedig nem volt különleges futam.
Micheliszék futamát augusztusra halasztották a Hungaroringen, a szlovák versenyt törölték
Itt kezdődött volna a WTCR-vb, de augusztusban lesz a futam.