RSS

A víz nem tudja, hány éves vagy

Jakabos Zsuzsa úgy gondolja, nem normális, hogy 33 évesen Eb-ezüstérmes az egyik legkeményebb úszószámban. Elégtétel-e neki, hogy megelőzte Hosszú Katinkát? Hogyan érintette, amikor Hosszú két...

Másodjára is megházasodott Hosszú Katinka

A Blikk információi szerint próbálták titkolni a lagzit, de a bulvárlap már a helyszínen várta a násznépet.

Nem jó érzés így látni Hosszú Katinkát

A háromszoros olimpiai bajnok úszónő érmeket szeretett volna az Eb-ről, de a júniusi vb után jelentősen romlott a teljesítménye.

Milák Kristóf magabiztosan Eb-győztes, edzőtársa lett mögötte a második, Hosszú a nyolcadik

Milákkal nem tudta a lépést tartani Márton Richárd 200 pillangón, de az ezüst óriási eredmény az esetében.

Hosszú Katinka kedvenc számában esett ki az Eb-n, majd nem nyilatkozott

400 vegyesen két magyar riválisa is 4 másodperccel előzte meg, így nem folytathatja.

Hosszú Katinka: Ott motoszkál a fejemben az olimpia

A római Eb-n versenyez csütörtöktől, akár századik érmét is megszerezheti.

Miért lett egyszemélyes megint a magyar úszócsapat?

2000 táján Kovács Ági volt a topúszónk, most Milák Kristóf. A 2019-es 4 magyar vb-arany kifutott eredmény volt, nagy baj, hogy a mellúszásban nagyon nagy a lemaradás.

Hosszú Katinka: Dolgozom azon, hogy leporoljam az Iron Ladyt

Hosszú elmondta azt is, mivel vigasztalta meg magyar riválisát, aki lecsúszott a döntőről.