Forma–1: Esteban Ocon jövőre a Haas pilótája lesz
Ezzel teljessé vált a csapat felállása a következő idényre.
Forma–1: újabb hely kelt el a következő szezonra, 19 éves pilótát szerződtetett a Haas
A brit Oliver Bearman hetedik lett az idei Szaúdi Nagydíjon, amikor Carlos Sainzot helyettesítette a Ferrarinál.
Kirúgta Netflix-közönségkedvenc csapatfőnökét a Haas F1-es csapata
Günther Steiner 10 éve vezette az amerikai csapatot, mely az utolsó helyen zárt a 2023-as szezonban.
F1: a Haasszal volt az eső, Hülkenberg az első sorból rajtolhat a Kanadai Nagydíjon
A bajnokságot vezető Max Verstappen nyerte az időmérőt. A Red Bull holland pilótájának ez már az idei ötödik pole pozíciója.
Felpörgött az F1: három bemutató, két leleplezés három nap alatt
Az Aston Martin jelentősen átépítette 2022-es autóját, a McLaren egyre jobban hasonlít a Red Bullra.
Befutott az első 2023-as F1-kocsi, feketére vált a Haas
Csak a festést mutatta be az amerikai versenycsapat, a valódi autóval később jelentkeznek csak.
Ejtik a Forma–1-ből Mick Schumachert 2023-ra
Nem hosszabbít vele a Haas, a nagy visszatérő Nick Hülkenberggel teljes a jövő évi mezőny.
Itt a szezon meglepetése: Magnussen nyerte a brazil F1-időmérőt a Haasszal
Az eső és George Russell kicsúszása összehozta a szinte lehetetlent – az F1 egyik leglassabb autója odaért az élre. Magnussen így sem reménykedhet sok jóban a szombati sprintfutamon.
Kettős Ferrari-győzelem, két kieső Red Bull a hajrában és óriási eredmény a Haastól a Bahreini...
Jó versennyel és óriási drámával indult az új F1-korszak Bahreinben. Leclerc nyert a csapattárs Sainz előtt, a Mercedes és Lewis Hamilton a két Red Bull drámai kiesését kihasználva dobogón zárt,...