Az összes pénteki magyar eredmény egy helyen

A női kajak négyes is simán elődöntős, a férfiak reményfutamra kényszerültek. Kovács Sarolta bronzérmes öttusában.

Két taktikusan versenyző magyarral búcsúzott az olimpiák műsorától a leghosszabb atlétikai szám

Az 50 kilométeres gyaloglást valószínűleg utoljára rendezték meg, a hőséggel nehezített versenyen a lengyel Tomala nyert. Helebrandt 17., Venyercsán 20. lett négyórányi küzdelem végén.

A pálya és a futócipő is trambulin, ezért futnak hihetetlen időket a sprinterek az olimpián

Tokióban már két sprintszámban is megdőlt a világrekord, és tucatszám születtek még szenzációs idők. A pályaatlétikában segít a vitatott szuperszöges cipő, de az olimpiára egy minden eddiginél...

Az olaszok szenzációs utolsó körrel hozták össze az aranyat kerékpáros üldözőversenyben

A 4000 méteres üldözőversenyben Dánia vezetett az utolsó 100 méterig, de a feltartóztathatatlan olaszok ellen kevés volt az előny.

Már 12 éves érmese is van a tokiói olimpiának

A gördeszkázás minden kétséget kizárva a fiatalok sportja lett. Japán és Nagy-Britannia is új korrekorder érmeseket köszönthet.

A női 400 gát is világcsúcsot és szoros befutót hozott, lemásolták a férfiak versenyét

McLaughlin világrekorddal nyert, de még a második Muhammad is a régi csúcson belül volt. Bol Európa-rekorddal lett olimpiai harmadik.

Minden kajak-kenusunk továbbjutott – ez történt szerdán a magyarokkal az olimpián

Atlétikában viszont továbbra sem jönnek a sikerek. Olasz Anna átúszott a mába, és 4. lett.

Berecz Zsombor: Ez volt az utolsó esélyem valóra váltani az álmaimat

A magyar vitorlázó úgy érzi, nem ezüstöt, hanem fehéraranyat nyert az olimpián, és örül, hogy be tudták azt bizonyítani csapatával, hogy Európa közepéről is meg lehet szorongatni a nagy vitorlás...

Sípcsontra ragasztott tapaszokkal trükköztek a dán bringások

Valószínűleg a kisebb légellenállás miatt került négy biciklis lábára is bőrszínű tapasz hétfőn, amelyeket aztán másnap már nem mertek használni az olimpián.

Izomszakadással, könnyeivel küszködve sétálta le 200 méteres távját egy brit sprinter

Adam Gemili már a rajtnál sérült volt, de végigsántikálta a távot. Húsz másodperc helyett két perc alatt ért célba.